Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Pierwsze logi - prośba o analizę

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłem logi według instrukcji, jak ktoś ma ochotę zerknąć to zapraszam.

Ja jedynie co dostrzegłem to kąt wtrysku lekko przestawiony i temp w 00 troche za niska

(moze dlatego ze na jałowym sie rozgrzewal przy logach statycznych, na blacie bylo 90).

Niedawno czyściłem turbinę bo miała spore przeładowanie i traktor wpadał w notlauf.

Teraz auto jeździ jak należy i log 11 tez wydaje sie byc OK, ale niech fachmany się najlepiej wypowiedzą :gwizdanie:

Jak ktoś coś wynajdzie w tych logach, to proszę o krótki komentarz z jakich logów te wnioski wynikają.

Może uda mi się przy okazji trochę nauczyć.

Dzięki za wszystkie uwagi

Statyczne

stat00ql1.jpg

stat01cv3.jpg

stat03np9.jpg

stat04vm0.jpg

stat07ca2.jpg

stat13yq2.jpg

BS

stat00bsrf1.jpg

stat03bshg1.jpg

stat04bshz3.jpg

stat11bspf6.jpg

Dynamiczne

dyn000vh9.jpg

dyn001gk6.jpg

dyn003ju7.jpg

dyn004ns7.jpg

dyn008xv0.jpg

dyn010jm6.jpg

dyn011poczyszczeniuua3.jpg

No i jako ciekawostka log 011 przed czyszczeniem kierowniczek turbiny. Urwany dalej był notlauf.

dyn011przedczyszczeniemuz1.jpg

Opublikowano

Masz opóźniony zapłon (masz 41) powinno być od 49 do 57

Opublikowano

Masz opóźniony zapłon

poza kąkem wtrysku[000BS] logi wyglądają :good:

ewentualnie dawka na wolnych....ale nie koniecznie[001]

oraz termostat...

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Masz opóźniony zapłon (masz 41) powinno być od 49 do 57

Na moje krzywe oko kąt mam 61-64 pozycja 2 blok 00BS

Opublikowano

Masz opóźniony zapłon (masz 41) powinno być od 49 do 57

Na moje krzywe oko kąt mam 61-64 pozycja 2 blok 00BS

masz dobre krzywe oko :decayed:

jak dobrze odpala i chodzi "miękko"to zostaw....

Opublikowano

Teromostat zaczyna przestawać pełnic swoją funkcje... pomysl o wymianie.

Reszta - miodzik :good:

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ewentualnie dawka na wolnych....ale nie koniecznie[001]

To się ustawia VAGiem czy mechanicznie. Przejmowac sie tym czy to szukanie dziury w d....?

Opublikowano

Szukanie.... :wink4:

Opublikowano

ewentualnie dawka na wolnych....ale nie koniecznie[001]

To się ustawia VAGiem czy mechanicznie. Przejmowac sie tym czy to szukanie dziury w d....?

Szukanie.... :wink4:

a mogło nie być nudno :tongue4:

Pozdrawiam serdecznie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za cenne uwagi :notworthy:

Termostat wymieni się przy okazji, a kąta wtrysku nie ruszam bo pali ładnie czy lato czy zima.

Odpalał nawet przy -20 stopniach co prawda z lekkim zastanowieniem ale wszystkie cztyry świeczki były spalone :kox:

Opublikowano

oprocz termostatu ktory zostal juz prze kolegow wymeiniony logi luksus ...

do niczego innego sie nie dotykaj ... bo zepsujesz ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.