Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kawałki plastiku w oleju


Ogo95

Rekomendowane odpowiedzi

witam! 

Kilka dni temu chciałem sprawdzić poziom oleju i przy wyciąganiu bagnetu zauwarzyłem ze kawalek plastiku z bagnetu się ukryszylł i  wleciał mi do środka. Teraz pytanie. Czy mogę mieć z tym problem? sciagać miskę i szukać kawakła plastiku czy może czekać do nastepnej wymiany olej i wtedy to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje można spokojnie jeździć, i się nie martwić, smok od pompy oleju tego kawałka plastiku nie pobierze, prawdopodobnie plastyk "znajdzie sobie miejsce" i będzie tam siedział, tym bardziej nie jest taki twardy żeby narobić problemów na dole silnika, do góry (wałków rozrządu) on 99% nie dotrze.

Przy wymianie oleju, okazyjnie ściągniesz michę, wszystko tam umyjesz i będzie git

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wielkie za szybką odpowiedź ;) w takim razię poczekam do wymiany i wtedy to zrobię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w Touaregu v10 wpadł bagnet do środka już z 30 tys km temu i nic się nie dzieje. Albo wyleciał już przy wymianie oleju albo znalazł sobie miejsce i sobie gdzieś leży. Masz dwa filtry. Pierwszy na smoku pompy oleju w misce, drugi zwykły papierowy. Obydwa to mogą wyłapać. Nawet bym nie potrzebnie miski nie ściągał bo i po co. Roboty kupa, koszt uszczelki nowej. Zapomnij o tym fakcie po prostu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...