Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak płynu oraz wahania temperatury AFN


Pikor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pacjent a4 b5 1.9 tdi AFN problem polega na tym że od jakiegoś czasu boryka się z problemem wahania temperatury do 90 na blacie podchodzi bardzo rzadko i zazwyczaj tylko na postoju, gdy tylko ruszę temperatura spada i zazwyczaj leży przy samym dole czyli poniżej 60. Termostat wymieniany rok temu. Z nawiewu leci ciepłe powietrze a raczej letnie, gdy dam na HI to nie odczuwam różnicy pomiędzy 22 a HI, na klimatroniku kanał 51 po rozgrzaniu auta trzyma non stop 90 stopni, kanał 49 zwykle pokazuje +/-30  chyba że wskazówka na zegarach się podniesie to na tym również coś tam idzie w górę. 

Dodatkowo od jakiegoś czasu miewalem problem ze że zbiorniczka ubywało mi płynu w niewielkich ilościach ale miałem nieszczelne układ podciśnienia i nie miałem jak dawać po grach, aż do wczoraj gdy ogarnąłem temat turbo zaczęło hulac jak nigdy i oczywiście przepalilem autko na autostradzie po 150-160 km/h zrywne przyspieszanie it tyle że kosztowało mnie to trochę płynu bo dwa razy wczoraj dolewac musiałem po całym zbiorniczku no i dziś z rana również bo przed końcem wczorajszej jazdy go butowałem. Zauważyłem dziś że rurka odprowadzająca nadmiar była pełna płynu ale zbiornik suchy no i w okolicy korka lekki ślad płynu. Wąż górny twardy i gorący. Moje pytanie gdzie mogę szukać przyczyny co waszym zdaniem mógłbym zrobić bo obawiam się uszczelki i chciałbym porady może uda się to ominąć. Wiem że jest wiele tematów o tym ale w każdym piszą ludzie coś innego i już sam nie wiem co mam spróbować. Dziękuję z góry za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakaś dobra dusza co przerabiała coś takiego? Pomocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...