Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Głośny ? Wibracje na kierownicy po zmianie poduszki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

Mam do was kilka pytań, a jak wiadomo "Kto pyta nie błądzi" ?

1)Czy wasze BKE są głośne? W trasie do 2k jest spoko, ale powyżej słychać różnicę w porównaniu z Passatem b6 1.9 ;p
2)Mechanik wymienił mi poduszkę prawą silnika na jakiś "dobry" zamiennik i czuć wibracje na kierownicy, siedzeniu ;p Czy taka poduszka ma wpływ na wibracje?
 

Opublikowano
35 minut temu, victimsouls napisał:

1)Czy wasze BKE są głośne? W trasie do 2k jest spoko, ale powyżej słychać różnicę w porównaniu z Passatem b6 1.9 ?

PD-ki są głośne a z Passatem nie miałem przyjemności porównywać :P

35 minut temu, victimsouls napisał:

2)Mechanik wymienił mi poduszkę prawą silnika na jakiś "dobry" zamiennik i czuć wibracje na kierownicy, siedzeniu ? Czy taka poduszka ma wpływ na wibracje?

Mechanik dał ciała, nie ma dobrych zamienników olejowych poduszek silnika, tylko ori AVON , używany lub nowy ...:glupek2:

Używany ma nie mieć śladów wycieków i musi mieć odpowiednią wagę :

image.jpg

Ta na zdjęciu akurat jest od bodajże od B5, ale waga jest podobna ...

 

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

1) swój określiłbym jako głośny

2) jak powyżej opisał Piotr

moja pasażera ważyła jak poniżej

 

P1080597.JPG

Edytowane przez Endrio

Opublikowano

No to przecież bocianie gniazdo, musza bociany ładnie klekotać :) kle kle kle kle :P a serio tak słychać silnik ale dla mnie to plus a niżeli minus :)

Ja swoich nie ważyłem ale wymieniałem od razu komplet i zakupiłem go w ASO - 2 silnika, skrzynia i odbój w zderzaku :)

 

Pozdrawiam, 

Darek 

 

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
12 godzin temu, lewiatan1989 napisał:

No to przecież bocianie gniazdo, musza bociany ładnie klekotać :) kle kle kle kle :P a serio tak słychać silnik ale dla mnie to plus a niżeli minus :)

Ja swoich nie ważyłem ale wymieniałem od razu komplet i zakupiłem go w ASO - 2 silnika, skrzynia i odbój w zderzaku :)

 

Pozdrawiam, 

Darek 

 

 

No to poszedłeś kompleksowo :decayed:

Ja tam wolał bym poświęcić trochę czasu na dojście która z tych czterech robi problem , najprawdopodobniej padła tylko jedna z nich ...

Ale jak to mówią bogatemu wszystko wolno i nie powinno się dyskutować  ....:D

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
1 minutę temu, piotrsob1 napisał:

No to poszedłeś kompleksowo :decayed:

Ja tam wolał bym poświęcić trochę czasu na dojście która z tych czterech robi problem , najprawdopodobniej padła tylko jedna z nich ...

Ale jak to mówią bogatemu wszystko wolno i nie powinno się dyskutować  ....:D

U mnie była inna historia - siadły mi obie silnika - właściwie bez objawowo - tzn coś mi pukało ale nikt nie wiedział gdzie, aż do czasu gdy wrwało mi dosłownie poduchę skrzyni i skrzynia niemal weszła mi do środka. Po dokładnej diagnozie przyczyny wyrwania poduchy skrzyni okazało się, że silnika siadły tak, że aż odbój w zderzaku był spłaszczony - dlatego tak kompleksowo :) Teraz cisza i spokój :pali::whistling:

Opublikowano

No takie wyjątki się też zdarzają , ale one tylko potwierdzają regułę :cool1:

Swoją drogą przy takim uszkodzeniu to do kierowcy od dłuższego czasu powinny dochodzić dość niepokojące dźwięki..... :kox:

Opublikowano
  • Autor

"Mało się zarabia, żyje się jak hrabia" :D haha

Chyba zamówię w ASO w najbliższym czasie obydwie ? po 500 za sztukę, tak? ?

 

Ostatnio korek wlewu paliwa zgubiłem i za nowy w ASO 120 zapłaciłem ?

20190211_100259.jpg

Opublikowano
17 minut temu, victimsouls napisał:

Ostatnio korek wlewu paliwa zgubiłem i za nowy w ASO 120 zapłaciłem ?

Jak stać Cię na korek z ASO , to tym bardziej chyba na też nowe poduchy od nich :D

Obawiam się tylko że będą znacznie droższe niż po 500 za sztukę ...

Jak chcesz zaoszczędzić to szukaj używki od AWX-a, AVB, AVF-a, BRB, BKE, BPW ....

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, piotrsob1 napisał:

Jak stać Cię na korek z ASO , to tym bardziej chyba na też nowe poduchy od nich :D

Obawiam się tylko że będą znacznie droższe niż po 500 za sztukę ...

Jak chcesz zaoszczędzić to szukaj używki od AWX-a, AVB, AVF-a, BRB, BKE, BPW ....

Droższe? ? 

Idą takie same? ? ? ? 

Opublikowano

Piszę droższe w sensie ceny, u niezależnych sprzedawców oryginały chodzą powyżej 500 PLN-ów , wątpię by w ASO były tańsze :decayed:

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, piotrsob1 napisał:

Piszę droższe w sensie ceny, u niezależnych sprzedawców oryginały chodzą powyżej 500 PLN-ów , wątpię by w ASO były tańsze :decayed:

Rozumiem ?

Mam jeszcze jedno pytanie ?

Nie mogę auta zamknąć kluczykiem mechanicznie ? z bagaznikiem nie ma problemu ? co może być nie tak? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.