Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja wtryskow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy da się w pełni na dzień dzisiejszy wykonać regenerację? Czy to ma sens i czy jest ktoś na forum kogo można polecić?

Opublikowano
7 minut temu, Marcin_G napisał:

Witam, czy da się w pełni na dzień dzisiejszy wykonać regenerację? Czy to ma sens i czy jest ktoś na forum kogo można polecić?

Zależy jakie wtryski, w wtryskach piezo z tego co się orientuję da się wymienić końcówki, ale jak wtrysk jest po opilkach lub uszkodzony elektrycznie to już nic nie zrobisz. Nówka ok 1000zl sztuka. Jak używki to tylko i wyłącznie wyciągnięte bezpośrednio z pracującego silnika i najlepiej sprawdzić kompem w jakim są stanie. 

Opublikowano

 Czy mógł byś podać jakie parametry powinny się wyświetlać na kompie. 

Moje auto to a4b8 2.0tdi caga avant. Moje pytanie tylko ile wam to pali? Mi 7,5 miasto, 6,9 trasa i się zastanawiam czy to normalne czy wtryski do roboty. 

Opublikowano

Ja dawałem wtryski do regeneracji po opilkowaniu 2200zl kpl. 4 szt. Powoli rok minie wszystko w porządku.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 7.03.2019 o 10:37, vamos napisał:

Ja dawałem wtryski do regeneracji po opilkowaniu 2200zl kpl. 4 szt. Powoli rok minie wszystko w porządku.

A gdzie oddawales? Lokalnie czy gdzieś wysłałeś. Wszystkie czy sztukowo

Opublikowano
W dniu 7.03.2019 o 05:06, Buki18 napisał:

 Czy mógł byś podać jakie parametry powinny się wyświetlać na kompie. 

Moje auto to a4b8 2.0tdi caga avant. Moje pytanie tylko ile wam to pali? Mi 7,5 miasto, 6,9 trasa i się zastanawiam czy to normalne czy wtryski do roboty. 

Normalne spalanie

Opublikowano
W dniu 7.03.2019 o 10:37, vamos napisał:

Ja dawałem wtryski do regeneracji po opilkowaniu 2200zl kpl. 4 szt. Powoli rok minie wszystko w porządku.

Ile czasu zajela regeneracja?

Opublikowano
W dniu 10.03.2019 o 10:19, Dawid... napisał:

Ile czasu zajela regeneracja?

Szybko z wysylkami tydzień Max 

 

Edytowane przez vamos

Opublikowano
W dniu 8.03.2019 o 23:39, Marcin_G napisał:

A gdzie oddawales? Lokalnie czy gdzieś wysłałeś. Wszystkie czy sztukowo

Wysłałem do wtryskinowak firma z Bolesławca cały kpl.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pojawił się bardzo ciekawy filmik odnośnie wtryskiwaczy do naszych a4 b8 Przedlift. Nie jest to żadna reklama ( uprzedzam że nie znam tego serwisu i nigdy nic nie wysyłałem do nich więc nie wypowiem się czy dobry zakład czy zły) po prostu wydaje mi się że warto wiedzieć jak to wygląda od środka i nie dać się nabić w butelkę przy regeneracji ;)

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.