-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Zmieniałem avant przedlift zwykłe żarówki na liftowe neon więc mogę pomóc jak coś
-
Modyfikacja MMI 3GH na MMI 3GP w A4 B8
Można prosić o kontakt do tego użytkownika ? Podrzucisz jakieś wideo jak to hula ?
-
Wymiana mmi 2 / modyfikacja na coś nowszego
Właśnie jestem po wymianie z 2g low basic na 3g high
-
Biało siwy dym, przy rozgrzanym silniku
Sporo rzeczy. DPF nie zapchany? Płynu chłodniczego nie ubywa? EGR czysty ?
-
Chińskie pompy wtryskowe CR - wasze doświadczenia
Przy dodawaniu gazu terkocze zawór na pompie.
-
Nierówna praca na biegu jalowym 170 CAHA
Bosch to oryginał. Ten z ASO to też Bosch więc po co przepłacać
-
[B8 CAGA] Auto gaśnie na jałowym
Ciekawe przypadki. Dudnienie głuche to jakby klapa gaszaca albo klapki w kolektorze
-
Wtryski - Martwic się czy "jezdzic obserwować" :)
Automat robi swoje zapewne
-
Problem z układem paliwowym
Regulator ciśnienia paliwa nowy czy używka?
-
Prośba o ocenę wtryskiwaczy
Drugi wtrysk dość słabo ale równie dobrze może nie domagać jego kolega z pary przez co musi dorzucać dawkę. Dla świętego spokoju warto sprawdzić wtryski na stole. Swoje sprawdziłem i okazały się dobre więc pozostaje kwestia silnika.
-
kopci po chwili postoju
całkiem możliwe że to zbieg okoliczności. Egr nie ma nic do układu paliwowego
-
Cykliczne bujanie samochodem razem z falowaniem obrotów
Z tego co mówili klienci to w sumie nic poza dymieniem sie nie działo aż nagle auto przestawało palić na któryś cylinder
-
Zmiana licznika monochrom na kolor
Witam Przymierzam się do wymiany licznika na kolorowy, czytałem DIY o wymianie ale czuję niedosyt. A więc tak, aktualnie posiadam a4 b8 2008r, czerwony fis, MMI2g low basic. Znalazłem licznik z polifta ale jest napisane że z automatu, czy to tylko kwestia kodowania czy taki licznik do manuala się nie nada? Druga sprawa, ramka wokół licznika z przedlifta do polifta pasuję czy trzeba szukać licznik polift + ramka polift ?
-
Cykliczne bujanie samochodem razem z falowaniem obrotów
Wtryski do wyjęcia i sprawdzenia, bardzo często sprawdzałem wtryski z 2.7 i 3.0 niestety jak było już za późno i wtryski wypalały tłoki
-
kopci po chwili postoju
Synchronizację zgraj blisko 0, jeśli nie pomoże to wtryski out i sprawdzić czy nie kropelkują bo koszta mogą być spore
brolypl
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta