Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brolypl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zmieniałem avant przedlift zwykłe żarówki na liftowe neon więc mogę pomóc jak coś
  2. Można prosić o kontakt do tego użytkownika ? Podrzucisz jakieś wideo jak to hula ?
  3. Właśnie jestem po wymianie z 2g low basic na 3g high
  4. Sporo rzeczy. DPF nie zapchany? Płynu chłodniczego nie ubywa? EGR czysty ?
  5. Przy dodawaniu gazu terkocze zawór na pompie.
  6. Bosch to oryginał. Ten z ASO to też Bosch więc po co przepłacać
  7. Ciekawe przypadki. Dudnienie głuche to jakby klapa gaszaca albo klapki w kolektorze
  8. Automat robi swoje zapewne
  9. Regulator ciśnienia paliwa nowy czy używka?
  10. Drugi wtrysk dość słabo ale równie dobrze może nie domagać jego kolega z pary przez co musi dorzucać dawkę. Dla świętego spokoju warto sprawdzić wtryski na stole. Swoje sprawdziłem i okazały się dobre więc pozostaje kwestia silnika.
  11. brolypl odpowiedział(a) na Bartekmt07 temat w 2.0TDI
    całkiem możliwe że to zbieg okoliczności. Egr nie ma nic do układu paliwowego
  12. Z tego co mówili klienci to w sumie nic poza dymieniem sie nie działo aż nagle auto przestawało palić na któryś cylinder
  13. Witam Przymierzam się do wymiany licznika na kolorowy, czytałem DIY o wymianie ale czuję niedosyt. A więc tak, aktualnie posiadam a4 b8 2008r, czerwony fis, MMI2g low basic. Znalazłem licznik z polifta ale jest napisane że z automatu, czy to tylko kwestia kodowania czy taki licznik do manuala się nie nada? Druga sprawa, ramka wokół licznika z przedlifta do polifta pasuję czy trzeba szukać licznik polift + ramka polift ?
  14. Wtryski do wyjęcia i sprawdzenia, bardzo często sprawdzałem wtryski z 2.7 i 3.0 niestety jak było już za późno i wtryski wypalały tłoki
  15. brolypl odpowiedział(a) na Bartekmt07 temat w 2.0TDI
    Synchronizację zgraj blisko 0, jeśli nie pomoże to wtryski out i sprawdzić czy nie kropelkują bo koszta mogą być spore

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.