Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A8 d2 long 4.2 polift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

autko zakupiłem w październiku 2018.

Najpierw była b5 1.8 następnie a6 c6 2.4 i o to teraz przyszedł czas na a8 ? 

Autko planuje porządnie zrobić i zostawić sobie na zawsze i na wieczność ?

 

Audi a8 d2 4.2 long, 2002 rok 

wyposażenie:

- Xenon plus 

- solar dach

- grzane fotele przód tył 

- podsufitka z alcantary

- elektryczne fotele, zagłówki, kierownica 

- grzana kierownica

- webasto/ogrzewanie postojowe 

- el. roleta tył 

- fotochromatyczne lusterko wsteczne i boczne

- navigation plus 

- telefon i pare innych o których albo zapomniałem albo jeszcze nie poznałem ?

 

98AF0D44-16B4-4AF2-B70E-022560CFF106.jpeg

C36610F9-4EBD-4055-8A9C-DD779D71C432.jpeg

8AC4F820-8C0C-47B4-A53D-7382E4C2E225.jpeg

Edytowane przez slowik24

Opublikowano
  • Autor

Pierwsza rzecz która robię po wymianie płynów, filtrów, oleju to nowe spryskiwacze (uszkodzone) oraz tarcze i klocki przód i tył.

Tarcze zimmermann (przód zakupione, czekam jeszcze na tył). Wymiary ori. 

Klocki Ate. 

Spryskiwacze kupione w Aso. 31A90F5C-1B5D-4E2C-AFDD-666C587CC241.jpeg

F6226A72-9596-47A6-8779-F4DD581B8C66.jpeg

Opublikowano

Kurczę jak widzę taka A8 to od razu mam przed oczami film ,,Ronin,,?Super maszyna ?konkretnie wypossżona?, domyślam się, że w środku pod względem miejsca jest przepastnie. 

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano
  • Autor

Dzięki !

Szukałem pare miesięcy i w końcu trafiła się fajna sztuka ?

W porównaniu do c6 odczułem różnice w miejscu i prowadzeniu :D Nie żałuje ?

Opublikowano

piękne auto, dać audiczce jakieś większe pasujące koła, dbać chuchać głaskać. Takich aut już nie robią .

Opublikowano

tanim kosztem mozna wsadzic 360mm z d3 nieporownywalnie lepszy hamulec bo te seryjne to kiepski pomysl :)

spryski tez mozna wsadzic mgielkowe, z octavii 3 rowniez grzane :)

Opublikowano

Jakieś plany odnośnie modów? Może konsola środkowa i deska obszyta skórą? 

Opublikowano

Piękna perełka ? niech służy .

Opublikowano
  • Autor

@pioteros Dzięki za info, gdybym wiedział trochę wcześniej ? niech te mi trochę posłużą to wymienię ?

@trepek Póki co chce doprowadzić ją do „ładu i składu”, kupić nowy wydech, zrobić całe zawieszenie, zregenerować odbłyśniki w xenonach, kupić felgi 20’, i wtedy będę myślał o modach ?

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Taka jak moja :D tyle że masz o rok młodszą ? z tymi hamulcami na przód to faktycznie trochę się rozpędziłeś, ale wybaczamy skoro nie wiedziałeś :p teraz do kompletu można spawa zrobić na tył 330mm z Q5 ;)

Opublikowano
  • Autor

No niestety, za szybko chciałem :( 

Ale przy następnej wymianie poprawię ! 

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy zlot za mną, było super ?

Teraz czas dalej robić autko i oby za rok zaprezentowała się dużo lepiej ? 

 

7DC2966A-613D-43C0-92EE-4AF8F199F6D2.jpeg

B8E09481-61B2-4E41-B50A-0199756175F9.jpeg

Edytowane przez slowik24

Opublikowano

Widziałem na żywo. Prawdziwy rarytas, tylko maska trochę od kluczyka porysowana. ??

IMG_2028.jpg

Opublikowano
  • Autor

@Rumaq to już wiem skad te rysy na masce?

Teraz to lepiej chowaj swoją b5 i b8 ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Malborski "zlot klasyków ??

 

 

IMG_3065.JPG

 

IMG_3069.JPG

 

IMG_3067.JPG

Edytowane przez slowik24

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.