Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q5 FY czyli... służbówka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

parę osób pisało do mnie już wcześniej pokazać Q5tkę, ale jakoś nie było okazji.. teraz jak już oficjalnie została przypisana do mnie to pokażę ;)

Q5 FY czyli druga generacja, rocznik 2016 pierwsza rejestracja 2017 u mnie w firmie od 2018 roku. auto było testówką bydgoskiego dealera Audi. i wzięliśmy je z przebiegiem 4000km. silnik 2.0tdi 190KM czyli w porównaniu do A6 szału ni ma ;)

Kolor szary Daytona, żałuję, że bez pakietu czerń :decayed:

Co z wypasu? W sumie fajnie:

-pełen S-line

-panorama

-HUD (Head-Up)

-fotele w pełnej elektryce

-3-strefowa klima

-felgi 20tki

-LED Matrix :kox:

-grzane d*py

-Virtual Cocpit

-spłaszczona kiera

-Audi Smartphone Interface - bajer, ale nie lubię i nie korzystam :decayed:

-pakiet systemów asystujących w mieście i wspomagających parkowanie (Audi Side Assist, kamery 360 stopni itp)

-pakiet systemów asystujących na trasie (m.in. aktywny tempomat)

-asystent parkowania

-czujniki deszczu/zmierzchu to tam wiadomo

-pakiet schowek

-elektryczna klapa tylna z możliwością otwierania z kopa

-kluczyk komfortowy

-system dbający o bezpieczeństwo pieszych

-oświetlenie ambient

-MMI navigation plus

-nagłośnienie Bang&Olufsen

-ładowarka indukcyjna do telefonu

-radio DAB

i pewnie o czymś zapomniałem :decayed:

autem na pewno pośmigam służbowo do sierpnia, co będzie dalej to zobaczymy... :)

porównując do A6... no nie można ich do końca porównać. ciut mniej miejsca, fotele mniej wygodne wypas fajny, ale inny. drogi się trzyma gorzej.. na tej pneumatyce trochę rzuca na autostradzie przy wyższych prędkościach.. nie wiem jak na zwykłym zawieszeniu albo zawieszeniu S-line. ale generalnie fajne auto.

no i fotki:

QL0KzJs.jpg

ctRLHKU.jpg

lG4xl0i.jpg

SisUdny.jpg

SiWMlrj.jpg

PIDPyCj.jpg

 

 

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Piękna:kox:

Opublikowano

Gratki! myśle ciepło o takiej ;) a6 poszła do ludzi czy została u was ? 

 

Na BT będziesz nią?  

Opublikowano
  • Autor

a6 prywatne ;) spłacam końcówkę leasingu i zobaczę co z nim dalej. na BT jeszcze nie wiem czym będę :decayed: ale pewnie A6 :)

Opublikowano

Jakie jest spalanie na tych 20" kołach ?

Opublikowano
  • Autor

Srednie z 6 tys km mam 7,7. W mieście te 9 litrów weźmie..

Opublikowano

Ten model Q5 bardzo mi się podoba?A ten twój to już konkret?

Opublikowano

??

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

temat można zamknąć, w dniu jutrzejszym auto zdaję do dealera. pewnie wkrótce będzie do kupienia u któregoś z dealerów.. mogę jedynie polecić to auto z czystym sumieniem :)

a ja póki co dalej śmigam moim "starym" A6 ;)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Ile teraz trzeba dać za taka sztukę ??

Opublikowano
  • Autor

ten konkretny model był skonfigurowany za 340 tys., rata wychodziła ok 3 tys miesięcznie przez 2 lata. wykup miał być na poziomie ok 180 tys brutto, ale nie skorzystaliśmy z tej opcji. zobaczymy co będzie dalej ;)

Opublikowano
  • Autor

no i oddany... ;)

Opublikowano

Do którego dealera jest ta Q5 oddana?

Opublikowano
  • Autor

Konarzewski w Bydgoszczy.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jakby ktoś go szukał w ogłoszeniach: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-q5-quattro-sport-radary-s-line-pneumatyka-full-opcja-ID6CtMZ5.html#6c3a71c3a1

 

ze względu na stan i wyposażenie warto ;)

Opublikowano

Z 340k zrobiło się 360k ;-)

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
  • Autor

lekko podkolorowali cenę ;) 

Opublikowano
W dniu 19.09.2019 o 11:51, jedrekx napisał:

lekko podkolorowali cenę ;) 

Nie opłacało Ci się bardziej jej wykupić i samemu sprzedać? 

Opublikowano
  • Autor

A jaką miałbym pewność, że sprzedam za więcej niż 180 tys.? Bo taki miałem wykup ;) rozważałem, czy go nie wyleasingować jeszcze przez 3 lata, ale rata byłaby taka sama jak za nowego. Bez sensu. Póki co jeżdżę z powrotem swoim A6 (też już po leasingu), potrzymam pół roku z wiadomych względów i zobaczymy co dalej ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.