Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka pompa wspomagania nowy zamiennik czy używana 1.8 ADR


Sylwek250

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do wymiany pompę  wspomagania w silniku 1.8 adr 96r.(wyje na ciepłym silniku). dzwoniłem się dowiedzieć odnośnie regeneracji i powiedziano mi że jej się już nie uratuje, jedynie wymiana. 

Moje pytanie brzmi na jaką wymienić na używaną za którą wołają około 150 200zl.czy na zamiennik. Jeżeli zamiennik to ja jaki? Z góry dzięki 

 

Edytowane przez Sylwek250
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 19:10, Sylwek250 napisał:

Witam mam do wymiany pompę  wspomagania w silniku 1.8 adr 96r.(wyje na ciepłym silniku). dzwoniłem się dowiedzieć odnośnie regeneracji i powiedziano mi że jej się już nie uratuje, jedynie wymiana. 

Moje pytanie brzmi na jaką wymienić na używaną za którą wołają około 150 200zl.czy na zamiennik. Jeżeli zamiennik to ja jaki? Z góry dzięki

To co, że wyje ? Moja mruczy już od 70 tysięcy km, jak Ci to nie przeszkadza to po co pchać się w koszty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja buczy owszem na jałowym biegu,ale wyje jak cholera na zakretach i parkowanie na rozgrzanym silniku to jest niezły ryk A nie buczenie. Chcę ja wymienić bo się boję że mi gdzieś w trasie padnie a do tego mam nie długo wyjazd pod holenderską granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...