Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy można zalać pełen syntetyk czy raczej półsyntetyk (przebieg 200 tyś) ?


adik1983

Rekomendowane odpowiedzi

ja niby też się bałem, że się rozszczelni itd.

Ale chłopaki, mówię wam, silnik naprawdę ciszej chodzi i nawet chętniej wchodzi na obroty, ale to też zasługa płukanki

Jetzt, nur Vollsynthetisches öl für meine liebe Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :kox:

:angry: wszystkim się udaje mi jednak nie kupiłem auto sprowadzone nik nie wiedział co w nim za olej był , zalałem MOTULEM 8100X CESS (czy jakoś tak :decayed:) no i po 2000tyś km pół stanu mi zostało a wcześniej na starym oleju w silniku przejechałem 5000tyś km i nic na miarce się nie zmieniło :decayed: ;( co teraz robić nie wiem . Dodam że olej kupiłem w sklepie który tylko MOTULEM chandluje w Krakowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :kox:

:angry: wszystkim się udaje mi jednak nie kupiłem auto sprowadzone nik nie wiedział co w nim za olej był , zalałem MOTULEM 8100X CESS (czy jakoś tak :decayed:) no i po 2000tyś km pół stanu mi zostało a wcześniej na starym oleju w silniku przejechałem 5000tyś km i nic na miarce się nie zmieniło :decayed: ;( co teraz robić nie wiem . Dodam że olej kupiłem w sklepie który tylko MOTULEM chandluje w Krakowie .

Najprawdopodobniej wcześniej miałeś zalany olej mineralny.W obecnej sytuacji uzupełnij poziom do max,z czasem wszystko się unormuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: to jest możliwe :notworthy: do Częstochowy pojadę jak tak będzie . Może aż tak dużo nie spalił tego oleju bo jak uzupełniłem to potem miałem za dużo i spuścić musiałem... Ofiara jestem :decayed: tak czy inaczej mam też kłopot z niunią inny ale to na inny temat :mysli:

maro-a4 dzięki za optymistyczną myśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu. Moja niunia ma niezaspokojany apetyt na olej, zwłaszcza przy wysokich obrotach (trasa poland-holand przy prędkościach ok 150km/h 0,4L) w tej chwili jeżdzę na mobilu 10w40 czy mogę przejść na pełen syntetyk???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak byk w podwieszonym poscie jest wyjasnione ze mozna spokojnie przejsc na syntetyk :wallbash: poswieccie sie i poczytajcie :disgust:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_tdi_jaki_olej_do_tdi-t15435.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...