Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmcie czegoś nie wiadomo czego z progu od koła


Jakub991227

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem skąd to się wzięło ale jest tylko z prawej strony, żadnej szczotce się nie poddaje, słaba chemia nie daje rady, mocniejszej nie stosowałem, czym to zmyć? Tak żeby lakieru za bardzo nie zjechać

IMG_20190330_125919.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może iron x dałby radę ,smołę i lotną rdzę usuwa bez problemu,ciekawe co tam ci się przylepiło,jakaś zaprawa cementowa,pod palcem się nie kruszy,myjką ciśnieniową próbowałeś

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, greg2505 napisał:

może iron x dałby radę ,smołę i lotną rdzę usuwa bez problemu,ciekawe co tam ci się przylepiło,jakaś zaprawa cementowa,pod palcem się nie kruszy,myjką ciśnieniową próbowałeś

Nie jeden raz myjką pod dużym cisnieniem próbowałem, nawet zeskrobać paznokciem tego nie idzie, nie wiem czym to usunąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ten iron x , jest w małych opakowanich po 10zł i spróbuj , psikasz na brud i po ok 7 min zaczyna płynąć , może ruszy to, jest dość agresywny , ale bezpieczny dla lakieru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, greg2505 napisał:

Kup ten iron x , jest w małych opakowanich po 10zł i spróbuj , psikasz na brud i po ok 7 min zaczyna płynąć , może ruszy to, jest dość agresywny , ale bezpieczny dla lakieru

Zasechł mu jakiś beton lub farba drogowa, a polecasz mu środek do usuwania cząsteczek metalicznych, no nieźle ? 

 

15 godzin temu, Jakub991227 napisał:

Nie jeden raz myjką pod dużym cisnieniem próbowałem, nawet zeskrobać paznokciem tego nie idzie, nie wiem czym to usunąć 

Na wszelkie dziwne rzeczy przylepione do lakieru łącznie z farbami ostatnia deska ratunku to Koch Chemie Eulex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bruuuum napisał:

Zasechł mu jakiś beton lub farba drogowa, a polecasz mu środek do usuwania cząsteczek metalicznych, no nieźle ? 

 

Na wszelkie dziwne rzeczy przylepione do lakieru łącznie z farbami ostatnia deska ratunku to Koch Chemie Eulex.

ok źle napisałem ,chodziło mi  CarPro TRIX TarX IronX to dwa produkty, TarX i IronX w jednym. kiedyś miałem coś na aucie nie wiadomego pochodzenia i tym środkiem właśnie zeszło

https://mrcleaner.pl/deironizacja-czastki-metaliczne/carpro-trix-tarx-ironx-deironizacja-usuwanie-smoly-100-ml?gclid=EAIaIQobChMIz9KN_vCt4QIVysmyCh0TUwMHEAQYASABEgILFfD_BwE

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...