Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tajemnicza kostka pod fotelem kierowcy?


pawlak905

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy może ktoś się orientuje do czego ma być kostka poniżej ze zdjęcia? znajduje się ona pod fotelem kierowcy (nie sprawdzałem czy pod pasażerem też jest) i wisi luźno, nie ma dla niej gniazda. Kostka czarna z małymi fioletowymi plastikami na bokach, wchodzą do niej 4 przewody idące do fotela. Fotel ma (chyba) pełną elektrykę, czyli sterowanie góra dół, zagłówek, przód siedziska góra dół, oparcie, wszystko elektryczne. Podgrzewanie fotela też ma, niestety nie działa, ale od tego jest z tego co się orientuje kostka nr 3 licząc od dołu zdjęcia i jest wpięta. Podgrzewanie fotela działało jesienią ale prawdopodobnie uszkodziłem matę gdy klęknąłem kolanem na siedzisko i prawdopodobnie uszkodziłem samą mate.

Po kliknięciu w miniaturkę otworzy się duże zdjęcie.

DSC-0033.jpg

DSC-0034.jpg

Edytowane przez pawlak905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz fotele z B7 i ta kostka jest od czujnika zapięcia pasów oraz maty zajęcia fotela (w fotelu pasażera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bobikos napisał:

Prawdopodobnie masz fotele z B7 i ta kostka jest od czujnika zapięcia pasów oraz maty zajęcia fotela (w fotelu pasażera).

Ok w sumie może tak być, nie wpadł bym na to mimo że w mb w203 takie coś miałem jednak tu mi nie przyszło do głowy;)

Czyli wychodzi na to że mam nieoryginalne fotele..

Dziękuje bobikos za odpowiedź:)

Edytowane przez pawlak905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...