Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B7 by M0zart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siema, 

 

Jak już zajrzałem na forum to coś wstawię, miałem niby do bukowiny nic nie pokazywać ale nie wiadomo czy na bukowine będzie co pokazać ?

 

 

Temat stanął na planie przeszczepu 2.7 zamiast 4.2 ale już nieaktualny temat ?

 

Ale żeby nie było, że przynoszę złe wieści to jest plan na zmianę na inne v8 ? oczywiście jeżeli samochód się nie sprzeda w styczniu.

 

 

Z ostatnich zmian mamy tak:

- sufit i słupki ala alcantara

- maska carbon od SEIBON

- nowy lakier dach, lotka, klapa, zderzak, słupki z ćwiartkami

- dyfuzor tylny zderzak z Maxtona

- ogień ? 

IMG_0770.jpeg.ca8b2523916106c357169ce6fe2670f6.jpegIMG_0695.thumb.jpeg.9b261eac351b228d9476618aaf91defe.jpegIMG_0726.thumb.jpeg.57f43cf47999d4aa5cf5a63a23cdeee6.jpegIMG_0811.thumb.jpeg.873cd396275a00e6bb5c871a9cfafc3f.jpegIMG_0706.thumb.jpeg.56a96c08e1f8991f915e5d150a21f7ab.jpeg

 

Wszedłem w też w posiadanie kultowego wozu, który jest ikoną polskiej sceny tuningowej ? ( posłużył mi jako dawca organów ). Ten kto kojarzy skądś ten samochód może wiedzieć co tam były za graty i co można z nimi zrobić ?

 

IMG_1080.thumb.jpeg.d41555d6cf954b7b51de8147715d1bbd.jpeg
 

Postaram się częściej tu wpadać i bombardować was swoimi chorymi planami ?

 

Pozdro ! ?

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Siemaneczko ?

 

Długa przerwa bo prawie cały zeszły rok byłem wyłączony z grzebania i czegokolwiek innego z samochodem.

 

Nie bez powodu piszę na dzień przed bukowiną. Chciałem przyjechać tym co uda się wymodzić ale niestety termin się przeciągnął i samochód został dalej na warsztacie.

 

Uchylę jednak kawałek informacji o tym co się dzieje i co chciałem wam w tym roku pokazać.

 

W 2023 we wrześniu nabyłem „projekt”, który macie w poście wcześniej. Informacje o tym wozie latały po racing forum. Ten samochód to a6 c5 stylizowane na rs6 c7: 

-Poszerzenia z włókna

-Dokładki z carbonu

-Front z C7

-tył ala c6

-środek z S5 + mieszanka zegarów tunelu i konsoli z różnych wersji

 

Z pozoru nie wyglądający na demona prędkości skrywał w sobie jednak tajemnicę.

 

Pod maską miał wstawiony 4.2 v8 fsi CFSA z Rs4 b8 + osobno w bagażniku kompresor z jaguara 5.0 v8. I uwaga: jeździło to w ośce w manualu - tak, dobrze czytacie. Ośka manual.

 

Do tego miał jeszcze heble z rs4 b8.

 

Samochód rozebrałem, budę pogoniłem a graty zostały i są obecnie w trakcie wszczepienia do b7 - ja poszedłem jeszcze o delikatny krok naprzód i zmieniam skrzynie z manuala na 8hp ?

 

 

Plany były, że uda się wyjechać tym na tego roczną imprezę no ale niestety tak to już jest z takimi zabawami ?

 

Jakby ktoś chciał dowiedzieć się czegoś więcej to chętnie odpowiem na to co będę umiał ?

 

Nie mam dużej relacji zdjęciowej ale podrzucam co nie co ✌?

 

Pozdro !!75967205439__0148F5C6-E70A-4A23-8744-4FF5A518BDAC.thumb.jpeg.57286827f2631299542a7c26884db7cc.jpeg75967206889__0F28494A-DBED-4DCC-B231-56C00FF645DC.thumb.jpeg.404011b6f34b15ee06fb69026f7d71b3.jpegIMG_2788.thumb.jpeg.c6c3e89f73f54021879b4bec5416414f.jpegIMG_2561.thumb.jpeg.077b22192e589ef2d4d6858ffa8a58a2.jpeg

Opublikowano

„Jeżeli idziesz tą samą drogą co wszyscy to pora się zatrzymać i obrać swoją” ?

Mieści się to tam? Zamkniesz maskę? :D 

Opublikowano
  • Autor

Tu chyba będzie lekki problem ?

 

Dopóki nie „usiądzie” finalnie to się nie dowiemy jak bardzo trzeba przerabiać maskę - na ten moment wiem tylko tyle że na pewno będzie cięte. Nie wiem tylko jak bardzo ?

 

Finalnie raczej będę szukać firmy co mi przerobi obecny carbon pod taki setup ?

Opublikowano

Na grubasie ?

Opublikowano
W dniu 3.04.2025 o 17:15, M0ZART napisał(a):

Ten samochód to a6 c5 stylizowane na rs6 c7

Przeczytałem te zdanie i musiałem wziąć głęboki wdech. :ph34r:

W dniu 3.04.2025 o 17:15, M0ZART napisał(a):

Samochód rozebrałem, budę pogoniłem a graty zostały i są obecnie w trakcie wszczepienia do b7 - ja poszedłem jeszcze o delikatny krok naprzód i zmieniam skrzynie z manuala na 8hp ?

Całe szczęście doczytałem do tego momentu i jakoś mi ulżyło. :rolleyes:

 

Powodzenia, bo jak uda Ci się to uruchomić to będziesz miał skrzynkę pw zapełnioną. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieję, że jeszcze trochę i będzie można sprawdzić jak to działa ?

 

Co do skrzynki: do tej pory wiem o jednym b6, które ma wszczepiony ten sam motor ale bez kompresora i w manualu za to z NOS - koło 550KM przy strzale. Zrobiona na dragi.

 

Natomiast takiego połączenia co robie nie widziałem jeszcze nigdzie ?

Nie ukrywam też, że gdzieś po głowie chodzi mi wrzucenie butli na wypadek jakby było mało ale to w późniejszym terminie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.