Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 Cabrio] adiego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygląda b. dobrze  :hi:Ale nic tam już nie majstruj przy przodzie...!
Pomyśl teraz o tylnym dyfuzorze od S4... ew. z modelu B7
Webasto warto mieć również z innego powodu... piec rozgrzewa także silnik.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

jest naprawdę spoko! :good:

Opublikowano
  • Autor

Tył miał wyglądać i wygląda tak:

CED3D537-2FF8-4274-B37D-581133517279.jpeg

Opublikowano
  • Autor

C7C649C6-67C6-47FB-BE8C-478CB935E4E5.jpeg

416B47EE-AFD7-4582-BD4F-B964BE4CE461.jpeg

1CBCE41E-A7CB-4124-9484-795CD04AE7DA.jpeg

93DBDB46-CF7F-49B4-ADD6-4F15309BC234.jpeg

ACE3530B-693E-44A3-AD5A-7361433D06E4.jpeg

89221092-1C33-477C-A587-72D167DAE56B.jpeg

Edytowane przez adigo

Opublikowano

No to obczaj to:
audi-s4-cabrio-249458-cd796e45e9,0,750,0 

bo ten dyfuzor w kolorze nadwozia, jak masz obecnie, średnio wygląda na mój gust :eusathink:

Opublikowano
7 godzin temu, BeyerBrown napisał:

No to obczaj to:
audi-s4-cabrio-249458-cd796e45e9,0,750,0 

bo ten dyfuzor w kolorze nadwozia, jak masz obecnie, średnio wygląda na mój gust :eusathink:

ja u siebie taki z S4 miałem ;) 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, jedrekx napisał:

ja u siebie taki z S4 miałem ;) 

Zderzak usa nie ma osobnego dyfuzora. Jest niebieski bo zawsze moze zostac prysniety na czarno. W drugą stronę byłoby trudno. 

85EB33AF-FD24-44C9-AE48-788ABBAE4FC0.jpeg

784B8299-B70D-4ACC-B592-EE8550E87119.jpeg

EB757592-895E-4642-B373-D187CD01FE9F.jpeg

94428A3F-08CB-4344-A114-2FA9CC27D82F.jpeg

8266FD5C-2AE3-4AD2-813A-80BCB38A99D6.jpeg

Edytowane przez adigo

Opublikowano
  • Autor

AE2E2218-9E1D-4174-8279-0251682D79EB.jpeg

Opublikowano

nie widzi mi się to coś pod tablicą..

Opublikowano
  • Autor

Mi też ;) ale popróbować trzeba. 

Opublikowano
  • Autor

Zamieniłem dystanse przód/tył, aktualnie z przodu jest +3 cm na stronę i podniosłem przód 1,5 cm więc z przodu jestem zadowolony, jeszcze tylko kontrola zbieżności. Tył posadze i dołoże jeszcze dystansu ale narazie brakuje mi na to czasu.

 

EF9B2B6A-07DD-49B8-B9DC-4DBDE46E4790.jpeg

Edytowane przez adigo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Udało się kupić ładny dach. Elektryka pocięta ale hydraulika cała więc części na zapas zostanie. Ładny ale bardzo brudny więc roboty sporo tym bardziej że postanowiłem odświeżyć kolor i zaimpregnować go. 

3DA5B880-9907-4488-85EF-8DED1253C4D1.jpeg

8C3F490E-73E5-458D-BAB0-3B50F9CA33B0.jpeg

4CFC794C-8D35-47EB-809E-B2144F4876D1.jpeg

763E8E22-ADBC-4E5B-8EBC-80BC03D7B587.jpeg

ED3770CA-9C2B-481E-B77C-C7C4DBFBCDB7.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Dach po umyciu okazał się być granatowym xD ale przygotowałem się na taką niespodziewajkę. 

866968A5-ACCD-46C0-8AA5-B29259C865E4.jpeg

AB575430-079E-4655-8E2A-B13D1DB51345.jpeg

796952D3-DEB0-4C1E-8034-A18AC194A9B2.jpeg

6C650F79-2569-4A34-9608-EF7358B3FCF6.jpeg

Opublikowano

ja miałem granatowy i był ładny :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.08.2019 o 08:32, jedrekx napisał:

ja miałem granatowy i był ładny :decayed:

Zastanawiałem się czy nie zostawić granatowego ale juz chemie miałem czarną kupioną i resztę elementów czarnych musiałbym na granat przemalować wiec zostałem przy czerni. Wczoraj audina doczekała się zbieżności a na weekendzie jak pogoda pozwoli to biorę się za wymianę dachu. Nie mam jakiejś hardkorowej gleby a i tak ława skrzyni i poducha troche oberwała :(

B91F8C56-42B9-48EB-9A7D-8A787A1F0A30.jpeg

FAC1D22D-01AC-4FB8-B3C3-5957BD22D374.jpeg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

60053FB5-4403-4138-AC41-45FBB6155EE8.jpeg

178E348E-9341-4B9E-9BD8-9B196CC56739.jpeg

5760B34A-55C6-473D-9B62-CB68D0B2091B.jpeg

A64BB877-3F9D-4D01-9660-7874B86F51B7.jpeg

 

4C33AB60-38F8-4D26-A3C5-60D8343148BD.jpeg

E38C3ADC-F6E6-48CC-9343-6B12720DE9EA.jpeg

Edytowane przez adigo

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

2F996AD3-0406-4F16-839F-2AC2D2DA4B6F.jpeg

B85703C8-EE27-4065-AEC1-9D6801363CD6.jpeg

256207E0-3879-4715-8E93-D27010E2B434.jpeg

7F6CAED7-47A1-45D4-A036-803822C0CEF9.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Cabrio obudzone ze snu zimowego, umyte i przewietrzone. Na założenie czeka dokładka przedniego zderzaka z leona cupry i powoli będę się zabierał za hardtop :D

image.png

image.png

Opublikowano

Ładne to:thumbup1: Przód trochę teraz TT przypomina z tym zderzakiem ale jest ok:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cabrio od pewnego czasu jeździ tylko po mieście więc wielosezonowe koła trafiły do innego mojego auta, a do cabrio kupiłem 18” speedliny z a3. Felgi maja tylko 7,5 szerokości ale z 195/35 powinno to nieźle wyglądać.

30CF1BAE-96CD-4079-BEA0-25640549CE92.jpeg

75F99E9E-9B0F-45DF-BED7-AC3F1E9F5180.jpeg

7E377ECA-EAA8-4DB6-81E7-1543C0E0E642.jpeg
odświeżone felgi

 

A7EE013D-C0BC-4D72-AF82-083656A7B8FD.jpeg

Edytowane przez adigo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.