Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż ładowarki indukcyjnej z A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

8W0035502C proszę.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Czy aby zamontować taka ładowarkę w aucie które nie ma takiej bazy na telefon. Można kupić sam wtyk Podpiąć +\- i będzie działać ??? Bo to wyjście na antenę to dalej jest wzmacniacz sygnału ??? 

Opublikowano
  • Autor

IMG_2533.jpeg 

IMG_2541.jpeg

Tak idą przewody od tej wtyczki . 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 17.02.2020 o 18:06, Afik napisał:

Czy aby zamontować taka ładowarkę w aucie które nie ma takiej bazy na telefon. Można kupić sam wtyk Podpiąć +\- i będzie działać ??? Bo to wyjście na antenę to dalej jest wzmacniacz sygnału ??? 

Tak kolego będzie działało ja wziąłem u siebie + i - z gniazda zapalniczki przedniej piny przy ładowarce 1 i 2 to + a 4 minus i ładowarka działa po włączeniu zapłonu.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć 

Ja odgrzeję trochę temat xD 

Powiedzcie mi, jak połączyć te kable, który kolor z którym ( nie patrzcie na te kable krokodylki xD ) ? Mam ładowarkę na 4 piny. 

FC5E5E48-BB0A-4E34-B745-F99355351814.jpeg

159817E4-4A59-4F7D-87BF-0033C541B874.png

Opublikowano
W dniu 8.04.2020 o 23:36, Majkel007 napisał:

Cześć 

Ja odgrzeję trochę temat xD 

Powiedzcie mi, jak połączyć te kable, który kolor z którym ( nie patrzcie na te kable krokodylki xD ) ? Mam ładowarkę na 4 piny. 

FC5E5E48-BB0A-4E34-B745-F99355351814.jpeg

159817E4-4A59-4F7D-87BF-0033C541B874.png

Dobra to już ogarnąłem, zresztą wyżej jest wyjaśnione. Ale teraz mam takie pytanko bo kablem czarnym (-) i czerwonym (+) idzie 12v, natomiast zielonym (+) i szarym (-) 3v, jak odpalę samochód to ponad 9v. Kupiłem taką ładowarkę jak na zdjęciach niżej. Gdy podłączę piny do akumulatora 1 i 2 do +, a 4 do -, to telefon super się ładuje. Natomiast mimo wielu prób w samochodzie nie chce działać. Mam ładowarkę z „kluczykiem“ ( wiem, że lepiej bez kluczyka, bo wtedy bez odpalania działa xD ). No i tak się zastanawiam napięcie chyba jest dobre, tylko może natężenie prądu jest zbyt niskie ( bo skoro pod akumulatorem działa) ? Pomoże ktoś co jest nie tak ? 

4A75F667-4C0B-426C-8E1D-FAABECFADBF2.jpeg

43581496-7378-4790-B0A4-9DF2A69B1CD1.jpeg

5A86886B-3DA7-4904-B698-FA4BF2369D71.jpeg

Opublikowano

Dobra w zasadzie to mam do was takie pytanie. ( Do osób które zamontowały taką ładowarkę indukcyjną i wszystko działa. ) Jakie macie napięcie na przewodach czerwonym (+), czarnym (-), zielonym (+) i szarym (-) ( oczywiście zielony i szary to napięcie na zgaszonym i odpalonym samochodzie mnie interesuje, bo ono się zmienia)  ? Pytam ponieważ moja ładowarka o nr 8W0 035 502A nie chce działać, a wolę się upewnić jaką teraz kupić, żeby zadziałała.  

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, odświeżę trochę temat. Postanowiłem zamontować sobie te ładowarkę ale niestety jak zwykle to bywa napotkałem na problemy. Kupiłem taką ładowarkę ( patrz zdjęcia) i oczywiście nie da się tego podłączyć.

W samochodzie  mam bazę na telefon i wtyczkę kwadratowa, a ładowarka płaską. Jak to pożenić? Ma ktoś schemat, który przewód z kwadratowej 4-ro pionowej dać na płaską 6-cio piową? 
Zrobiłem rozeznanie i okazuje się, że numery 8W0035502B i 8W0035502C mają wąskie wtyczki, a tylko 8W0035502A ma kwadratową. Tyle, że 8W0035502A według większości opisów to tylko antena? Co to znaczy? Czy może mi ktoś napisać które piny na wąskiej wtyczce to zasilanie i do czego służą dwa(cztery) kolejne? Jak to podłączyć czy kupić ładowarkę z oznaczeniem A?

CBE38574-3EA9-4C53-87F8-30C755F900F1.jpeg

19335B24-9AA7-4315-97BA-B379841AD64F.jpeg

Edytowane przez Mantha

Opublikowano
  • Autor

Na początku tematu masz zdjęcie z płaską wtyczką i pinami . E46CDF07-2F71-446E-B46C-EA6B1719A825_1_201_a.jpegA3BBE11F-5893-4C8C-ACD3-6BE5FEBA1D42.jpeg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Temat ogarnięty. ładowarka podłączona i ładuje. Niestety nie podbija sygnału GSM i na VCDS wyskakuje błąd anteny. Prawdopodobnie brakuje jakiegoś sygnału, ponieważ podłączyłem 4 przewody zamiast 6-ciu. Narazie mi to nie przeszkadza, może wiosną jak zrobi się cieplej to do tematu wrócę.

Kolory przewodów:

wtyczka ładowarki --> instalacja samochodu:

czerwony (+) --> pin 1 --> czerwono-fioletowy

zielony (+) --> pin 2 --> fioletowo-żółty

szary (?) --> pin 3 --> biało-niebieski

czarny (-) --> pin 4 --> brązowy

W razie czego piny 000 979 009 E w wąskiej kostce 4B0 971 978 B

IMG_1305.jpeg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 20.09.2020 o 10:04, mariusz36 napisał:

Na początku tematu masz zdjęcie z płaską wtyczką i pinami . E46CDF07-2F71-446E-B46C-EA6B1719A825_1_201_a.jpegA3BBE11F-5893-4C8C-ACD3-6BE5FEBA1D42.jpeg

Masz może nr wtyczki brązowej? Fabrycznie nie mam bazy, bo mam bluetooth, a mam ładowarkę z b9 I potrzebuję brązowej wtyczki 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, gagat3k napisał:

Masz może nr wtyczki brązowej?

Mam jeszcze takie zdjęcia , może Ci pomogą 

AA833926-C5C6-4C41-8117-AC6F4302A62A.jpeg574DB118-A6FA-41F6-BA85-4F11392EA38C.jpeg

F962BCB4-7098-4CEA-A931-39A165678887.jpeg

Opublikowano
4 godziny temu, mariusz36 napisał:

Mam jeszcze takie zdjęcia , może Ci pomogą 

AA833926-C5C6-4C41-8117-AC6F4302A62A.jpeg574DB118-A6FA-41F6-BA85-4F11392EA38C.jpeg

F962BCB4-7098-4CEA-A931-39A165678887.jpeg

Dzięki  bardzo, zamówione i będzie działanie. 

Pod jakim mmi masz podpiętą ładowarkę?

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, gagat3k napisał:

Pod jakim mmi masz podpiętą ładowarkę?

Miałem :D 3G+  

Opublikowano
18 minut temu, mariusz36 napisał:

Miałem :D 3G+  

I te foty jak idą przewody do wtyczki to właśnie z 3g+? 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, gagat3k napisał:

I te foty jak idą przewody do wtyczki to właśnie z 3g+? 

Tak 

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam to i ja odgrzebuje trochę temat,nie mam w podłokietniku miejsca na uchwyt z telefonem itp,mam drugi tunel z tym uchwytem ,CULLMANN’ który ma aż 12 pinów.. podłączył to ktoś czy lepiej kupić ta podstawkę co ma 4 piny i tyle? Potrzebuje ciagnąć jakieś kable do radia itp? Niżej fotki tej podstawki która mam a widziałem ze ktoś wyżej miał podobna,moje mmi 3g plus

621E72F0-F946-493F-8C92-7DEA7091D0E8.jpeg

0BE2CDA3-2D98-4701-A06A-B31949025245.jpeg

Edytowane przez Leszczonka

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

 

image.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.