Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uszczelnienie dolotu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam wyciek oleju z zaznaczonego miejsca. W jaki sposób uszczelnić połączenie z przepustnicą (oring jest, ale da sie ręką poruszać przewodem i odstaje od zadanego miejsca)?

Syfi delikatnie prawą strone silnika poniżej, i nie wiem czy nie "gubi" ciśnienia przy okazji..

image.png

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ten olej bierze się z turbiny. Ja kupiłem na Alibabie rdzeń od CAHA z wirnikami za 100 $ i wymieniłem P&P. Wystarczy zdjąć chłodnicę EGR i gruszkę od turbiny. Nie ma potrzeby zdejmowania całej turbiny jak nie ma błędów turbo (w gruszce jest czujnik położenia kierownic turbiny). Źle rdzenia nie da się włożyć (w rdzeniu jest kołek ustalający), natomiast na stronie zimnej jest wybity punkt przy dolocie oleju do turbiny. Po wymianie rdzenia przestał brać mi olej, a było to pół litra na 1000 km.

Opublikowano
  • Autor

Mgielka oleju zawsze jest chociazby z odmy, gdzies sie zbiera i tyle.

u mnie chodzi o to, ze ten waz na szybkozłączkę nie do konca stabilnie siedzi na miejscu. można ręką przestawic tak, że robi się mała szczelina w dolnej części połączenia i ucieka ciśnienie i olej kapi przy okazji.

Opublikowano

Jak kielich przy przepustnicy wyrobiony i pazurki na flanszy przewodu elastycznego też, to obydwa elementy do wymiany :whistling:

W dniu 22.05.2019 o 11:43, azalewsk napisał:

Ten olej bierze się z turbiny. Ja kupiłem na Alibabie rdzeń od CAHA z wirnikami za 100 $ i wymieniłem P&P. Wystarczy zdjąć chłodnicę EGR i gruszkę od turbiny. Nie ma potrzeby zdejmowania całej turbiny jak nie ma błędów turbo (w gruszce jest czujnik położenia kierownic turbiny). Źle rdzenia nie da się włożyć (w rdzeniu jest kołek ustalający), natomiast na stronie zimnej jest wybity punkt przy dolocie oleju do turbiny. Po wymianie rdzenia przestał brać mi olej, a było to pół litra na 1000 km.

A gdzie kolega napisał że mu pije olej w dużych ilościach ?

Puki co to nic nie wskazuje na problem z turbiną a Ty mu sugerujesz niepotrzebną naprawę :naughty:

W każdym silniku wyposażonym w turbosprężarkę olej w dolocie jest :whistling:

Opublikowano

W nowym nawet grama nie uświadczysz, wszystko zatrzyma separator, a i turbina jest sucha. Nie ma sensu kopać się z koniem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.