Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Pompa paliwa w baku.


Indi237

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam audi a4 b6 1,9 tdi 130 km AWX
Nałożyło się mi kilka problemów przy samochodzie, a mianowicie brak mocy po odpaleniu ledwo się rozpędza na pierwszym i drugim biegu a na kolejnych śmiga jak oszalałe była wymieniana gruszka od turbiny.

Wczoraj jeździłem samochodem przez godzinę i w pewnym momencie audi zgasło i teraz silnik kręci ale nie odpala, a dziś postanowiłem sprawdzić pompę w baku ale najpierw zacząłem od bezpiecznik i ok a następnie przekaźnik pompy który znajduje się pod komputerem i zonk wszystkie przekaźniki zalane wodą do wymiany.
Oczywiście na dodatek  akumulatora rozładowany gdzieś prąd uciekł i najleprze na koniec ściągam kanapę tylną odkrecam dekiel i nie ma pompy ani z prawej ani z lewej, może pompa być od strony bagażnika lub od nadkola pod wlewem?
Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Avancie jest pod podłogą w bagażniku. Trzeba odkręcić boczki. Wystarczy wyjąć jeden, a drugi odchylić, odkręcić osłony z rantu bagażnika i podłoga wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 22:05, Indi237 napisał:

i najleprze na koniec ściągam kanapę tylną odkrecam dekiel i nie ma pompy ani z prawej ani z lewej, może pompa być od strony bagażnika lub od nadkola pod wlewem?

Pozdrawiam Marcin

Tylko quattro ma pod kanapą pompę i pływaki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...