Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?


carter222

Rekomendowane odpowiedzi

musisz znaleźć pompkę podobną do twojej (podobny numer) i musi być z tyloma wyjściami na wężyki co twoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu bym się kłócił z mcm00, ja już jestem po naprawie swojej pompki - załatwiłem 2 śmigła zanim znalazłem przyczynę tego że się łamią. Mam pompkę z 2 wyjściami, a śmigła zakładałem z zupełnie innych - z jednym wyjściem i obie wyglądały zupełnie różnie. Śmigła są identyczne we wszystkich A4 B5! Jeśli ktoś ma możliwość to może sprawdzić śmigło od pompki z Golfa 3 bo sama pompka wygląda identycznie jak te z których ja wyciągałem, a jest znacznie tańsza ta z Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu bym się kłócił z mcm00, ja już jestem po naprawie swojej pompki - załatwiłem 2 śmigła zanim znalazłem przyczynę tego że się łamią. Mam pompkę z 2 wyjściami, a śmigła zakładałem z zupełnie innych - z jednym wyjściem i obie wyglądały zupełnie różnie. Śmigła są identyczne we wszystkich A4 B5! Jeśli ktoś ma możliwość to może sprawdzić śmigło od pompki z Golfa 3 bo sama pompka wygląda identycznie jak te z których ja wyciągałem, a jest znacznie tańsza ta z Audi.

może zmieniałeś tylko śmigło, a trzeba też zmienić bieżnię która znajduje się dokoła, bo przez nią łamią się wirniki[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________ja 3 lata temu zmieniłem śmigło i bieżnię, jak na razie wszystko śmiga cacy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...