Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Chip tuning


Tomek 40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dzwoniłem dziś do pewnej znanej firmy która była już chwalona na tym forum z pytaniem dot. podniesienia mocy w moim a4 AJM , odebrał gość, nie za bardzo przyjemny , pytam go ile takie coś kosztuje ? GOŚĆ - 1500 pln JA - co za te pieniądze dostanę ? GOŚĆ - 145 KM i 350 Nm w zależności w jakiej kondycji jest silnik JA - a co z diagnostyką przed chipowaniem ? GOŚĆ - nie ma , JA - a co z hamownią ? GOŚĆ - ja nie potrzebuję sprawdzać auta na hamowni JA - ale ja chciał bym wiedzieć co dokładnie dostałem za nie małą kasę ? GOŚĆ - hamownia jest , ale w innym mieście 60 km, od niego , i do tego płatna ekstra 200 pln. czyli razem 1700 pln.

Teraz pytanie , co sądzicie o takim podejściu do sprawy ? bo ja już ich sobie odpuściłem choć mam ich pod nosem , z tego co tu czytałem to zdecyduję się chyba na Rogala, choć mam do niego prawie 400 km. ale nikt jeszcze nic złego o nim nie napisał . Czekam tylko na jakieś grupowe CHIPOWANIE .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku w BB masz CompSport wiec nie ma co kombinowac z jakimis pseudo tunerami!...Diagnostyka przed obowiazkowa pomiary przed i po tez :) Zapewne mówil o hamowni w Gliwicach.Zadzwon do www.compsport.pl powiedz ze jestes z A4-klub i dowiedz sie o cene chip-a :wink4: I bedziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poczekaj chwilę i do Kobra7. :)

Musi tylko przygotować stanowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo poczekaj chwilę i do Kobra7. :)

Musi tylko przygotować stanowisko.

sam zaczyna modzic ... ? [bo jak pamietam to byla wspolpraca z goodhope ... :wink4: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Witka, fakt, objechał mnie trochę, że przedni hak zasłonięty :polew: rurą od FMICa, ale to akurat moja wina :good:. W każdym razie widziałem jak pracuje profesjonalista i nie bardzo mogę sobie wyobrazić jak można robić coś takiego bez hamowni. Według mnie to robota na oko :thumbdown: i jeszcze obsługa jak piszesz fatalna :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zaczyna modzic ... ? [bo jak pamietam to byla wspolpraca z goodhope ... :wink4: ]

O szczegóły pytać samego Kobrę7.

Goodhope to IMO dobra osoba jeśli chodzi o robienie modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Golf Clubie leci właśnie zbiorowe chipowanie u Rogala. Cena z tego co pamiętam 900 zł. Wybór więc jakiś masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Golf Clubie leci właśnie zbiorowe chipowanie u Rogala. Cena z tego co pamiętam 900 zł. Wybór więc jakiś masz...

To Golfy robi taniej niż Audiczki? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytkie wozy tam się zapisują, ale lista jest na 74 albo więcej pozycji. Przez ten grupensex :decayed: musiałem czekać ze swoją A4 prawie 3 tygodnie.

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=206894&start=345&sid=b311355242b4864a199c4f717c990c34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...