Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Jak Wam się podoba ta kozacka felga ?


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

ja ogólnie do szprych jestem nastawiony wizualnie wrogo ale ta felga w realu zmieniła mi światopogląd :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie do szprych jestem nastawiony wizualnie wrogo ale ta felga w realu zmieniła mi światopogląd :decayed:

Mam to samo podejście jeżeli chodzi o szprychy ale muszę przyznać że niektóre wyglądają fajnie np. te co pokazałeś w tym temacie. Chociaż sam osobiście bym szprych nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zwolennikiem szprych nie jestem, ale trzeba przyznać, że taka do czarnego A4 musi ładnie się prezentować :good: jak dobrze wykonana i solidna, to siało bierz. Co dorozmiaru, to niestety nie widzę jej w 17", ale może na żywo będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advanti jest dostawcą teamu Red Bull racing F1 więc jakość musi być na najwyższym poziomie :)

jakość jest bardzo dobra

wykonanie felgi wzorowe

i zadnych reklamacji

auta smigają na tych felgach po poligonach i daja rade

cena normalna jak z allegro ale po rabatach to tylko brać :naughty:

mają też inne ciekawe wzory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga na poziomie :) Nic nie pozostało tylko brać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem ze mi ta kozacka felga nie podoba sie w ogole :/

ja też tak uważałem na wszystkich fotkach jakie widziałem czy u klubowicza czy na prospektach

ale jak otworzyłem karton

inny swiat to zupełnie nie ta z obrazków

klasyka w wykonaniu dobraniu odcieni i ten czerwony dodatek :kox:

jak zobaczysz w realu zmienisz zdanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi :) każdy z nas ma inny gust i wolną wolę w wyborze felunku :) ja mam ten + ,że co drugi facet i co trzecia laska patrzy na ten felunek z zachwytem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi :) każdy z nas ma inny gust i wolną wolę w wyborze felunku :) ja mam ten + ,że co drugi facet i co trzecia laska patrzy na ten felunek z zachwytem :)

:pali::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beznadziejna szprycha, szczera opinia w zyciu bym jej nie kupil ! ale jak ktos napisal - kazdy ma swoj gust ! wszedlem w temat bo chialem zobaczyc foto audi na szprychach 18' wyglada koszmarnie a wszyscy chwala 18' zzzzzzzzzzzzz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beznadziejna szprycha, szczera opinia w zyciu bym jej nie kupil ! ale jak ktos napisal - kazdy ma swoj gust ! wszedlem w temat bo chialem zobaczyc foto audi na szprychach 18' wyglada koszmarnie a wszyscy chwala 18' zzzzzzzzzzzzz :wallbash:

ona koszmarnie wyglada na fotkach

ale w realu to juz inna bajka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no comment :)[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 13:08_________________________________________________Chyba nakręcę jakiś filmik i wrzucę jak te fele na żywca się prezentują :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no comment :)[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 13:08_________________________________________________Chyba nakręcę jakiś filmik i wrzucę jak te fele na żywca się prezentują :)

koniecznie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi zakupione to wątek można zamknąć :) Fotki czy filmiki jak sie prezentują na aucie to w dziale "Moja A4" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...