Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8T 300KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za oceanem setup bardzo powszechny...w PL nieliczni przetarli szlaki

Wykres:

IMG_2716-1.jpg

Lista modyfikacji silnika:

1. turbina Garrett GTRS eliminator

2. Wtryski 430ccm genessis

3. Wydech 2,5" turbo-back by El-tec

4. FMIC plus orurowanie by El-Tec

5. Zawor upustowy Forge 007P

6. Turbo inlet pipe z kwasówki plus złączki

7. Pompa paliwa Bosch 044 - bardzo istotna sprawa

8. Świece NGK BKR7E-11 stopień zimniejsze

9. Sprzęgło Radzikowskiego

Strojenie www.unitronic.pl

silnik seria :decayed:

Opublikowano

...no....jak na serje niezle zapier....ala... :wink4: a pompka paliwowa o ile wydajniejsza od seryjnej?

Opublikowano
  • Autor

...no....jak na serje niezle zapier....ala... :wink4: a pompka paliwowa o ile wydajniejsza od seryjnej?

pompa paliwowa ta:

http://www.034motorsport.com/product_info.php?cPath=24_78&products_id=13869&osCsid=iv215iai4lbpfs3a76c84g3ju0

400KM jej nie straszne...

Opublikowano

niezla,czyli mozna sie spodziewac jakiejs nowej modyfikacji?czy juz tak zostawisz ... :wink4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 21:32_________________________________________________co jeszcze mozna zmienic...?

Opublikowano
  • Autor

niezla,czyli mozna sie spodziewac jakiejs nowej modyfikacji?czy juz tak zostawisz ... :wink4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 21:32_________________________________________________co jeszcze mozna zmienic...?

to juz raczej przyszły właściciel zadecyduje :wink4:

dalej to wypadałoby wrzucić kute korby, jakby było więcej kasy to i tłoki, zmienić układ paliwowy...juz w USA się z tym rozprawili i 450KM można uzyskać...na garrett 3076 :wink4:

Opublikowano

Poziu, a jak tam skrzynka wytrzymuje 2x większą moc niż seryjna?

Opublikowano

Poziek sie musial pochwalic przed sprzedaniem :naughty:

autko mistrzowskie :gwizdanie:

Opublikowano

Wybaczcie, ale wyleję łyżkę dziegciu - Unitronic albo nie chce, albo nie potrafi zrozumieć, że źle wstawia temperaturę powietrza zasysanego. Jak w pomieszczeniu jest ok 28C, zasysane ma 61C to skąd ta temperatura? Z Mapp albo jak się sondę zasysanego wpieprzy za chłodnice. Może od razu lepiej wpisac tam EGT, a wyniki bedą jeszcze ciekawsze :polew:

Teraz podajcie ile wóz ma mocy, jeśli przyjmie się temperaturę zasysanego ok. 30C - taka powinna być dla otoczenia ok 28C i wyjdzie, że tak na oko ok. 20-30 kucy poszło w pole... :confused4:

Poza tym super projekt :good:

Opublikowano
  • Autor

Poziu, a jak tam skrzynka wytrzymuje 2x większą moc niż seryjna?

nic się nie dzieje, śmiga [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 22:24_________________________________________________

Wybaczcie, ale wyleję łyżkę dziegciu - Unitronic alebo nie chce, albo nie potrafi zrozumieć, że źle wstawia temperaturę powietrza zasysanego. Jak w pomieszczeniu jest ok 28C, zasysane ma 61C to skąd ta temperatura? Z Mapp albo jak się sondę zasysanego wpieprzy za chłodnice. Może od razu lepiej wpisac tam EGT, a wyniki bedą jeszcze ciekawsze :polew:

Teraz podajcie ile wóz ma mocy, jeśli przyjmie się temperaturę zasysanego ok. 30C - taka powinna być dla otoczenia ok 28C i wyjdzie, że tak na oko ok. 20-30 kucy poszło w pole... :confused4:

Poza tym super projekt :good:

to prawda, Andrzej ma taką filozofię, że temperaturę bierze ze złącza obd - taki lajf :wink4:

za kilka dni zrobimy pomiar a kreatorze mocy

na hamowni VTG wyszło 295KM i 370Nm

dla mnie te wykresy nie mają żadnego znaczenia...

wszystko rewiduje ulica....

Opublikowano

to prawda, Andrzej ma taką filozofię, że temperaturę bierze ze złącza obd - taki lajf

Poziek z Andrzejem fajnie się gada na luzie, ale jako klient powiedziałbym, że jestem celowo robiony w ciula :confused4:

Wiesz doskonale, że jest to niezgodne z normą DIN, niezgodne z inżynierską wiedzą i niestety nieuczciwe. Szczegół ten wyłapuje parę % ludzi, reszta brandzluje się tak "podrasowanymi" wynikami.

Skoro bierze z OBD to dlaczego nie np. z czujnika dodatkowego pomiedzy turbiną, a IC? :decayed:

Opublikowano

a co masz na oku,jak ta pojdzie-no i czy nie szkoda...troche pracy wlozyles....

Opublikowano

Dokładnie ładny wykres wcale nie musi się przenieść na ulice :) prawidłowe podejście :cool1: :cool1:

No mam nadzieje że przyszły właściciel pójdzie dalej i zrobi ponad 400KM :) jak na razie rekord należy do Bullita okolice 500 wyciągnął :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak "podrasowanymi" wynikami.

napisałem o wyniku z vtg ? [br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 22:54_________________________________________________

Skoro bierze z OBD to dlaczego nie np. z czujnika dodatkowego pomiedzy turbiną, a IC? :decayed

zrobił mi auto szybsze od rs4 b7...dla mnie to on może ten czujnik mi nawet w tyłek wsadzić byleby taki rs4 regularnie baty dostawał... :naughty:

Opublikowano

Obecnie najnowszą i najnowocześniejszą hamownie ma Jetronik z Wrocławia...nie wiem dokładnie czym się różni ale jest tylko takich pare w Europie

Opublikowano

Poziek też mam w d... te parę KM na papierze, jednak jako inżyniera drażnią mnie takie "rasowanki"

Opublikowano
  • Autor

Obecnie najnowszą i najnowocześniejszą hamownie ma Jetronik z Wrocławia...nie wiem dokładnie czym się różni ale jest tylko takich pare w Europie

to prawda...nie ma sensu się spinać o hamownie...sens ma jak podjeżdza obok ciebie takie m3 E46 czy STI i go klepiesz, albo S4 b5/B6/B7 albo wiele innych autek...

założenie na poczatku było takie zeby auto było szybsze od S4 B6...a że wyszło szybsze od kilku innych to tylko na plus :wink4:[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 23:02_________________________________________________

Poziek też mam w d... te parę KM na papierze, jednak jako inżyniera drażnią mnie takie "rasowanki"

rozumiem, nie potepiam...różne są podejścia tunerów...Ex tak robi i tyle.

postaw dwie A4 1.8T obok siebie z jedna z jakimkolwiek programem czy to vtg, czy compotów kogo chcesz a drugą Exa...

i zawsze jakoś szybsze są Exowe...

Opublikowano

Poź , skilowało Cię na tym setup`ie jakieś TDI? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Poź , skilowało Cię na tym setup`ie jakieś TDI? :gwizdanie:

nie wierzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wszystko rozchodzi się o niebieską Octavie TDI gdzie Poziek nie wyłączył kontroli trakcji i go zmuliło na starcie, wiem bo sam widziałem ten wyścig, gdyby ją wyłączył to by wygrał :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Poź , skilowało Cię na tym setup`ie jakieś TDI? :gwizdanie:

nie wierzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale o co lotto? :mysli: że mam szanse czy co? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.