Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analizę logów 1.9 TDI 90 KM AHU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrób jeszcze na rozgrzanym motorze screen z basic settings grupa 000, tdi timing, zobaczymy jaki jest kąt wtrysku. Tu mała podpowiedź:

https://www.ross-tech.com/vag-scope/TDIGraph.html

Opublikowano
  • Autor

Koła posprawdzane, wszystko jest ok. 

A ta grupe 007 to statycznie zrobić?

Opublikowano
  • Autor

W grupie 007 mam tylko temperatury wrzucam screena na zimnym i ciepłym oraz dwa wykresy 

007 cieply.png

007 zimny.png

wyk1.png

wyk2.png

Opublikowano

G62 od temperatury wygląda na sprawny, ten tdi timing robiłeś na rozgrzanym już aucie? Jak tak, to można by trochę opóźnić ten kąt wtrysku... 

Opublikowano
  • Autor

Tak na rozgrzanym, na klimatroniku na kanale 49 miałem 88 stopni a na kanale 51 - 90 stopni. A jak się to robi?

Opublikowano
  • Autor

To sam za to się nie będę brał, za ustawianie tego kąta wtrysku. A duża jest nie prawidłowość czy tak w granicach normy?

W pierwszej kolejności zajmę się podmianą przepływki, zrobię logi i zobaczymy czy problem ustanie. 

Opublikowano
  • Autor

Witam, wymieniłem przepływkę (używka) i zrobiłem logi dwukrotnie 

Dynamiczny:
Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_3963Q.html
Grupy 003, 008, 011: http://vaglogi.pl/log-003_008_011_2098p4X.html

Dodatkowo zrobiłem jeszcze raz TDI Timing dla porównania z wcześniejszym

wykres 26 czerwca.png

 

 

 

Opublikowano

Tnie dawkę tylko powyżej 4 tys. wcześniej jest ok, ja bym tak zostawił i tak normalnie się na tych obrotach nie jeździ. 

Ten kąt wtrysku za bardzo przyspieszony niestety, powinien być na tej niebieskiej lini lub delikatnie nad nią... 

Opublikowano
  • Autor

Ok, w takim razie sprawdzę teraz spalanie, zrobię 100 km i zobaczymy jaki wynik wyjdzie. 

A co do kątu wtrysku to podjadę do kogoś żeby mi to ogarnął. A te wskazania na osi X to co oznaczają bo teraz jest pomiędzu 200 a 210 a wcześniej było około 150?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Niestety dalej mam problem z podwyższonym spalaniem. Średnie spalanie po zrobieniu 220 km wyszlo 7.6 l, gdzie dalej można szukać przyczyny? 

Opublikowano

Ustawiłeś ten kąt wtrysku? 

Zrób jeszcze log statyczny i dynamiczny 004 oraz BS 004

Opublikowano
  • Autor

Kąt wtrysku jeszcze nie ustawiłem ale jestem już umówiony. 

 

Statyczny:
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_z6qWenf.html

 

Dynamiczny:
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_Tm0xS7.html

Basic settings:
Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_hTeZ84G.html

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag patrzyłeś może na te logi? czy jest ok?

Edytowane przez morpheus87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.