Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Za mało mocy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W te największe upały wyszło mi 10,5 mierzone Torqem, więc raczej marnie

Opublikowano

Tez mierzyłem torquem,ale było chłodniej niż obecnie. No i skrzynia 6 biegowa nieco odmula bdv'a w stosunku do 5 biegowej.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, pila24 napisał:

Tez mierzyłem torquem,ale było chłodniej niż obecnie. No i skrzynia 6 biegowa nieco odmula bdv'a w stosunku do 5 biegowej.

Sprawdzę jeszcze raz, w tym tygodniu ma być chłodniej. Jakie masz opony?

Opublikowano
13 godzin temu, piti82 napisał:

Jakie masz opony?

Fabryczne s-line czyli 17" 235/45

A co do przyspieszania to sedan  z bdv w/g producenta przyspiesza  do 100 w 8,8 sek a avant w 9,1 sek

Dziś przy 37,5°C ,klima i 3 osoby w aucie nie powodowały u mnie odczuwalnych spadków mocy.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, pila24 napisał:

Fabryczne s-line czyli 17" 235/45

A co do przyspieszania to sedan  z bdv w/g producenta przyspiesza  do 100 w 8,8 sek a avant w 9,1 sek

Dziś przy 37,5°C ,klima i 3 osoby w aucie nie powodowały u mnie odczuwalnych spadków mocy.

To znaczy że u mnie jest coś nie tak. Czyściłem dziś jeszcze przepływomierz i też bez efektu.Chyba się poddaję do czasu zrobienia rozrządu...

Opublikowano
Godzinę temu, piti82 napisał:

To znaczy że u mnie jest coś nie tak. Czyściłem dziś jeszcze przepływomierz i też bez efektu.Chyba się poddaję do czasu zrobienia rozrządu...

U mnie rozrząd -4 -2 więc to nie tutaj leży problem. Na Pb po skasowaniu korekt tak samo jedzie?

Ogólnie test 0-100km/h nie jest miarodajny bo wychodzi różnie. Taki test 80-120 na 3cim biegu moim zdaniem będzie bardziej obietywny-zrób  torquem na lpg i na Pb po skasowaniu korekt.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, pila24 napisał:

U mnie rozrząd -4 -2 więc to nie tutaj leży problem. Na Pb po skasowaniu korekt tak samo jedzie?

Ogólnie test 0-100km/h nie jest miarodajny bo wychodzi różnie. Taki test 80-120 na 3cim biegu moim zdaniem będzie bardziej obietywny-zrób  torquem na lpg i na Pb po skasowaniu korekt.

Jak skasować korekty?

Opublikowano
2 godziny temu, piti82 napisał:

Jak skasować korekty?

Wejdź w błędy silnika i wybierz skasuj błędy-nawet jak ich nie ma,to usuwa korekty ze sterownika Pb. 

Opublikowano

Jakieś postępy?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, golfagn napisał:

Jakieś postępy?

Na razie nie miałem czasu, a tak jak pila24 napisał muszę sprawdzić przyśpieszenie od 80-120 bo będzie to bardziej miarodajne. Czyszczenie przepływomierza też nic nie dało. Wymieniałem teraz jeszcze linkę ręcznego bo też lekko trzymał. W tym tygodniu sprawdzę jeszcze raz przyspieszenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.