Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Po odpaleniu zgasł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

       Ostatnio miałem przygodę, że po przejechaniu trasy ok 100km zgasiłem samochód przed domem na ok 5-10min po ponownym uruchomieniu popracował przez ok 5s. i zgasł. Kręcił ale nie odpalał jakby mu odcięło dopływ paliwa. Po ok 2 min kręcenia, kręcił coraz szybciej, załapywał i w końcu udało się, odpalił jak by udało mu się zaciągnąć paliwo. Teraz nie mam takich problemów wchodzę, wsiadam, zapalam i jadę. Dodam, że żadnych problemów z mocą nie mam. Nie mam teraz możliwości podłączenia go pod komputer. Ok 2 miesiące temu jak usuwałem błędy co mnie zaniepokoiło to błąd kluczyka nr 2 (że niby zalany kluczyk czy jakoś tak). Dodam, że kluczyka nigdy nie wyprałem w pralce itp. 

Może ktoś wie co mogło być przyczyną takiego zachowania, że po odpaleniu sam gaśnie i po 2 min kręcenia, zaciąga paliwo i odpala?

Silnik 2.0TDI CR 143PS

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam u mnie było podobnie tyle że zgas przy stawianiu na światłach nie chciał odpalić rozrusznik chodził i tak jak piszesz tak jak by nie dostawał paliwa z 3 miesiące temu też mi zgas przy ruszania wtedy było podejrzenie przeskoczeniu rozrządu bo tak jakby nie było kompresji na silniku. Rozrząd rozebrany i nie przeskoczyl po czym odpalił. W tym momolecoe mechanik sprawdził czujnik na pompie wysokiego ciśnienia niby są tam jakieś opilki i może to być przyczyną że opilki zawiesza ja wtryski w poniedziałek wtryski idą do sprawdzenia poma do wymiany plokanie całego układu i zobaczymy jak będzie 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

Miałem podobną sytuację dwa miesiące temu 

Wróciłem do domu zgasiłem silnik i za godzinę nie chciał odpalić

Po długim kręceniu rozrusznikiem załapał , ale gasł na wolnych.Podejrzenie padlo na pompę wysokiego ciśnienia,ale po odkręceniu zaworka który się na niej znajduje okazało się ze jest tam nienagannie czysto

Objawy wskazywały  na to że nie buduje odpowiedniego ciśnienia na listwie,lub padł na niej czujnik [regulator] ciśnienia ,został podmieniony i dalej nic ,potem przyszła kolej na ostatni element paliwowej układanki,

wyjęte i sprawdzone wszystkie wtryski,okazały się sprawne.

Zapomniałem dodać na początku że na kompie zero błędów, poza jakimiś sporadycznymi dotyczącymi niewłaściwego napięcia na niektórych sterownikach co wydawać się mogło jest spowodowane tym że po wielu odpaleniach przysiadł aku

Wreszcie pojawił się błąd ; napięcie na zacisku 15 wartość 18V

Okazało się że padł sterownik aku i dawał na kompa info o zbyt wysokim napięciu co powodowało przejście w tryb awaryjny

Gdyby na mnie nie trafiło nie uwierzyłbym że taka pierda może narobić tyle bałaganu

Trochę się rozpisałem ale może komuś to pomoże zaoszczędzić nieco czasu i pieniędzy

Pozdro

Biały

Opublikowano
3 godziny temu, biały76 napisał:

Wreszcie pojawił się błąd ; napięcie na zacisku 15 wartość 18V

Okazało się że padł sterownik aku i dawał na kompa info o zbyt wysokim napięciu co powodowało przejście w tryb awaryjny

Witam. Gdzie znajduje się ten sterownik?

Opublikowano

Klema ujemna akumulatora

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.