Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?


Ksieciunio76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem z odpalaniem powrócił a moje pytanie za co odpowiada bezpiecznik 80 A w czarnej puszce na pod szybiu tam gdzie znajduje się komputer. Bo na tym bezpieczniku nie ma prądu po przekreceniu kluczyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a czy są tam jakieś inne bezpieczniki jeśli tak to od czego.? Które mogą odpowiadać za rozruch. Pozdrawiam 

Edytowane przez Ksieciunio76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze podać rocznik auta i dokładny kod silnika?

 

Tu masz opisy :

 

spacer.png

spacer.png

Edytowane przez Lomax211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam przy ECU jest aż tyle bezpiecznikow ?na tyle co odchylilem pokrywę obudowy po odkreceniu 3 srubek widziałem tylko mały bezpieczniki 15A i ten duży 80A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od F1 do F4 to są bezpieczniki nie będziesz miał wszystkich w twoim przypadku tylko F1 i F2 będzie a te poniżej to przekaźniki u ciebie 1,3 i 4 powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za cenne info jutro jeszcze raz rozkrece obudowe ECU i sprawdzę to .może tam tkwi problem. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Lomax211 napisał:

Jak coś pisz PW jaki masz problem i pomogę jak mogę :)

Ok dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanko czy bezpieczniki 80 A który znajduje się na pod szybiu razem z ECU nie mam zasilania czy to może być powód że audi nie odpala. Z góry dziękuję za informację. Byłem teraz u mechanika opisałem moją sytuację i że brak jest zasilania właśnie na bezpieczniku 80 A który odpowiada za rozruch. Moje pytanie gdzie szukać przyczyny. 

Edytowane przez Ksieciunio76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat. W moim avf przy klemie plusowej w czarnej obudowie jest bezpiecznik blaszkowy.Za co on odpowiada i jak mocny powinien być bo mój źle wygląda i chciałbym go wymienić ale nie da się odczytać wielości amper.

Edytowane przez Gregorski3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gregorski3 napisał:

Podłączę się pod temat. W moim avf przy klemie plusowej w czarnej obudowie jest bezpiecznik blaszkowy.Za co on odpowiada i jak mocny powinien być bo mój źle wygląda i chciałbym go wymienić ale nie da się odczytać wielości amper.

w autodacie jest napisane w ten sposób ( Pojedynczy bezpiecznik 150A - przewód dodatni akumulatora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...