Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 z szybami bez ramek


Fr0styyy.

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu dzisiaj odebrałem auto, wcześniej czekałem na rejestrację, papiery i pierdoły.
Absolutnie nie szukałem A5 ani A4, ale A6. Ciężko było coś znaleźć w rozsądnych pieniądzach, ale też wymagania miałem zawyżone, bo tylko 3.0TDI 311PS, pneumatyka i ogólnie full wypas, no nie dało się...
Któregoś dnia trafiłem na A5 w komisie dla którego między innymi naprawiam i serwisuje auta, no więc pojechałem oglądać, mówie co mi tam :P
Z zewnątrz wszystko super, środek taki jaki szukałem długo, felgi takie jakie chciałem, silnik ten co chciałem, wyposażenie to samo, no mówie kurde auto pode mnie robione :E

No i zaczęło się załatwianie kasy, rejestracja, podatki i tak o to jest

A5 Sportback 2013r (polift) 3.0TDI 240KM Stronic Quattro.
Wyposażenie to sam do końca jeszcze nie wiem, tyle co zdążyłem zauważyć

Fotele SLine pełna elektryka kierowcy i pasażera, podgrzewane, środek perforowana alkantara a boczki skóra
Kierownica SLine 3 ramienna z multifunkcją
Aktywny tempomat z Audi Brake Guard (sam hamuje)
MMI 3G+, nie wiem, nie znam się :E
Szyberach, na tym mi mega zależało
Czarna podsufitka
Środek Sline
Felgi 19" 255/35/R19 jak się nie mylę
Klima 3 strefowa
Tylna kanapa podgrzewana
Webasto (tego szukałem bardzo)
Chyba jest keyless, bo mogłem odpalać auto bez klucza i zamknąć przytykając rękę do klamki, w ogóle tego nie szukałem, ale fajnie, że jest ;)
Zawieszenie jest chyba 1BV, bo auto nie stoi jakoś jak mega koza i jest dosyć twardo, ale moje A4 było sztywniejsze (gwint robi swoje)
Kolor Phantom Schwarz -.-'
Navi
Bluetooth
Bixenon skrętny, a myślałem, że jest zwykły, bardzo miło się zaskoczyłem jak zobaczyłem, że lampy robią "zeza" przy uruchomieniu silnika
Aktywny dźwięk wydechu, nie wiem jak to się nazywa, audi active sound czy coś takiego, taki fajny bajer w sumie, bo ten silnik wydaje mi się jakiś mega cichy, łagodny, nie wiem jak to nazwać, wewnątrz po prostu go nie słychać.
Oświetlenie na nogi
Automatycznie składane lusterka, podgrzewane, fotochromatyczne
Czujnik deszczu i światła
Polift więc tylne i przednie światła do jazdy dziennej to są tzw. neony
Tylne szyby przyciemnione
HAK HOLOWNICZY :E
Pakiet chrom (gtfo :/)
Zewnątrz Sline
Ciemne końcówki wydechu (nie, nie od sadzy :E)
Przód i tył PDC 
Kamera cofania

Przebieg 148tyś potwierdzony książką serwisową i wyciągami z ASO, widziałem osobiście w komputerze z ASO :E

Więcej nie wiem co to auto ma, wyjdzie pewnie w trakcie czytania i użytkowania.

Żeby nie było tak kolorowo to był robiony cały przód, bo auto jest po stłuczce/wypadku? Widziałem zdjęcia, źle to nie wyglądało, auto jedzie prosto, radar działa, nic nie stuka.
Do roboty jest ewidentnie dwumas, skrzynia jest dosyć mocno zapocona, lewa półoś ma luz, nie działa webasto chociaż widziałem, że jest nowe, może po prostu za ciepło na dworze albo ja debil nie potrafie go włączyć.
Nie podoba mi się też to jak jest polakierowana maska i spasowane przednie błotniki, aczkolwiek to jest stylistyka i do zrobienia.

Audi przewiduje wymianę dwumasy na ~8h więc mi to zajmie pewnie ze dwa dni po pracy :E Ale co tam, wszystko jak przystało robione własnymi rękami, w tym albo w następnym tygodniu będę to ogarniał.
Wszystkie możliwe filtry, olej z silniku, w skrzyni biegów, muszę zobaczyć tylko, czy chłodnica oleju jest szczelna, bo kilka razy spuszałem już olej z stronica, który wyglądał jak cappucino (chłodnica oleju jest chłodzona i połączona z układem chłodzenia silnika):lol2:

A tak to co, jeździć i tyle, dzisiaj było pierwsze tankowanie pod korek weszło 58l 8:E

lHfmlf6.jpg
FR3P4yu.jpg
aadSM6E.jpg
EsfJQzB.jpg
7MCoavO.jpg
Al6IvrA.jpg
tzBZuVw.jpg
3CnKG7i.jpg

Chciałem dzisiaj umyć na bezdotyku, ale przecież barany zamykają myjnie o 20stej godzinie i nie zdążyłem :lol2:

Co do modów to nie wiem jeszcze, dużo do robienia nie ma :E Na pewno chromy wywalić, dystanse jakieś dać chociać widziałem, że z tyłu już są jakieś założone ale chyba tylko 10mm :hmm:
Więcej nie wiem, programu nie będę na razie robić, bo przesiadka z 1.8T do 3.0TDI to i tak przepaść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty fury niechaj służy bezawaryjnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fr0styyy. napisał:

No koniecznie chromy robią out ?

Ja też robiłem to u siebie ,różnica jest ogromna na plus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umyłem w końcu, bo pogoda dopisała a jako, że od kupna jeszcze nie robiłem żadnej "sesji" to dzisiaj wyszło coś takiego na szybkiego ;)

pV2A6ol.jpg
v5HXjKt.jpg
mydLMid.jpg
FqyhmPq.jpg
i9y8qL0.jpg
B8ASnbn.jpg
nPJ0KjF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...