Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 - pierwsze Audi


DarkPanther

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym podzielić się z Wami początkiem mojej przygody z Audi. Dowiedziałem się od znajomego, że przyjechała z Niemiec fajna sztuka, w dobrych pieniądzach około 140km od domu. Pojechałem obejrzeć, 2 dni później pojechałem obejrzeć z mechanikiem. Wiedziałem wstępnie ile trzeba będzie wsadzić w mechanikę żeby nie bać się jeździć. W późniejszych planach LPG, lakiernik, tapicer, podniesienie mocy i jakieś sensowniejsze koła, ale to wszystko już później :)

Audi.jpg

67095753_394230617960014_2286683890250678272_n.jpg

67402543_347778012789149_8152433542303842304_n.jpg

67273852_1914086082024139_7068680342810394624_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co siedzi pod maską, jakie masz wyposażenie itp. Gratki fury, oby służyła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowo :)

Pod maską 163 konie, ale nie pamiętam symbolu silnika. Co do wyposażenia to chyba standard - zdziwiłem się tylko, że korbotronic z tyłu. Skrzynia manual 5-cio biegowa i z tego, co zdążyłem wyczytać to trójramienna kierownica, klamki i lusterka w kolorze nadwozia oraz fotele ze skórzanymi boczkami wskazują, że to oprócz emblematów rzeczywiście może być S-Line.

EDIT: Felgi na których to stoi to oryginały z Audi A8 4E0 601 025 R - ceny nowych nawet nie będę podawał.

Edytowane przez DarkPanther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj rozkodowany VIn to się dowiemy jakie wyposażenie. Foty środka tez mile widziane.

Kolorek klawy , zenony są dobry materiał do modóff. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych korbek też dla mnie śmieszne... Niektóre wersję PRAWIE na full opcji a z tyłu korba, zaoszczędzi eurosków że hoho -_- jak 163km to pewnie siedzi BFB ? nic tylko modzić i modzić! ? Powodzenia i bezawaryjnosci! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Środek wygląda mi na SLine. Czarny sufit, fotele w materiale Speed,aluminiowe dekory. Do tego Quattro :D powodzenia przy modzeniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezawaryjności. :) 

Siedzi wewnętrzny S-line. Półskórzane fotele na lato to idealne rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia środka. Auto już po przeglądzie, po ubezpieczeniu, czekające na stałe blachy i normalny dowód rejestracyjny. Później oczekiwanie na miejsce w warsztacie i będą musiały zostać poczynione pierwsze zakupy tj. tylna wycieraczka i środkowa część grilla w zderzaku. W warsztacie poleci wydech, rozrząd, klima, tarcza sprzęgła, filtry oraz płyny. Później lakiernik żeby pozbyć się rudej i prawdopodobnie zakup obu przednich błotników, bo są w średnim stanie. Z tapicerem poczekam i zorientuję się w ewentualnych kosztach.

Dzięki uprzejmości Deva wklejam rozkodowany VIN:

 

Audi5.jpg

Audi6.jpg

Edytowane przez DarkPanther
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...