Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty: :gwizdanie:

somes bratnia duszo :naughty::decayed:

ze mną jak z dzieckiem :naughty:

widzę że się dogadamy... powiedz mi jeszcze... Amsterdam czy Rotterdam? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Amsterdam czy Rotterdam

rotterdam :kox:

Opublikowano
Amsterdam czy Rotterdam

rotterdam :kox:

mi to na rękę bo tamtych jeszcze nie znam :kox:

:polew:

w takim razie zapraszam do NL :hi:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 22:21_________________________________________________tak sobie myślę że potem będziesz miał podpis jak Poziek:

"Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem SoMeSa , też mnie wkurzał, nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło"

:polew: :polew:

Aju co teraz w planach? :wink4:

Powiedz mi jeszcze ile osób i czy potrzebujesz hotel na Nurburgring?

Opublikowano
  • Autor

My śpimy w busach, będą 3 auta i 4 motory osób około 8-9

"Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem SoMeSa , też mnie wkurzał, nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło"

:polew:

Aju co teraz w planach? wink4

klapa USA :decayed:

od tego chcę zacząć

Opublikowano

My śpimy w busach, będą 3 auta i 4 motory osób około 8-9

"Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem SoMeSa , też mnie wkurzał, nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło"

:polew:

Aju co teraz w planach? wink4

klapa USA :decayed:

od tego chcę zacząć

:polew::kox:

aha no jak chcecie być połamani to wasza sprawa :decayed:

My w zeszłym roku namierzyliśmy dobry hotel tylko nie wiem czy w tym nas tam wpuszczą :tongue4:

Klapua z jueseja dobra w avancie ale ciężko znaleźć :mysli:

w sedanie średnio mi się to widzi

:good:

kur... tu też on był? :blink:
Opublikowano

My śpimy w busach, będą 3 auta i 4 motory osób około 8-9

"Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem SoMeSa , też mnie wkurzał, nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło"

:polew:

Aju co teraz w planach? wink4

klapa USA :decayed:

od tego chcę zacząć

:polew::kox:

aha no jak chcecie być połamani to wasza sprawa :decayed:

My w zeszłym roku namierzyliśmy dobry hotel tylko nie wiem czy w tym nas tam wpuszczą :tongue4:

Klapua z jueseja dobra w avancie ale ciężko znaleźć :mysli:

w sedanie średnio mi się to widzi

:good:

kur... tu też on był? :blink:

no klapy juesej w avancie to ja na forum jeszcze nie widziałem :kox: chociaż średnio mi sie to podoba w sumie :gwizdanie:

:good:

kur... tu też on był? :blink:

Mojego paździocha nie skomentował chwała mu za to :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

:good:

:good:

Opublikowano

aju tak jak obiecałem masz tutaj fotki kominów z a6 avant, jakbyś potrzebował jeszcze jakiś wymiar to wal śmiało :>

d373876c17d7d277m.jpg

0fbe65c44375a4bcm.jpg

Opublikowano
  • Autor

k0za masz u mnie piwko :good: dzięki wielkie

muszę teraz u siebie pomierzyć i działaś jeśli wejdą.... strasznie mi się one podobają :slina:

Opublikowano

k0za masz u mnie piwko :good: dzięki wielkie

muszę teraz u siebie pomierzyć i działaś jeśli wejdą.... strasznie mi się one podobają :slina:

a ja bym jednak założył proste... te wyglądaja jak spasione ori :sick3:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a ja chcę ori spasione jak to nazywasz, chcę żeby dalej było widać od razu że to klekot

Opublikowano

a ja chcę ori spasione jak to nazywasz, chcę żeby dalej było widać od razu że to klekot

lepiej pozostawić znaczek TDI POWER :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ja lubię bez znaczków.... zresztą ich nie mam :cool1:

znaczki.jpg

Opublikowano

też nie mam żadnego :wink4:

ale czy ta dwururka to dobry pomysł :mysli:

Opublikowano

Według mnie to zacny pomysł :naughty:

Opublikowano
  • Autor

też myślę że będzie fajnie, dodatkowo jest to mod odwracalny więc niewiele ryzykuję :)

Opublikowano

No to konfrontacja :decayed:

2e623a333e94efe4m.jpg

Opublikowano

W sumie te z A6 takie nawet fajniejsze :naughty:

Opublikowano

wiadomo że są lepsze niż ori z a4 :wink4: ale mimo wszystko widziałbym Aju u Ciebie coś prostego :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.