Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] zdzira na 19kach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a sprzegło jakie siedzi? :kox:

Opublikowano
  • Autor

seria

Opublikowano

Aju, masz jakiś opis, spis tego CAR-PC ?

Opublikowano
  • Autor

nie, składałem z tego co było dobre wymiarowo, żaden szał, na tyle żeby XP spokojnie hasał

Opublikowano

tzn generalnie z kompem to nie problem ;-)

a jaki zasilacz i monitor masz ? jak ten monitor masz podpięty ?

Opublikowano
  • Autor

zasilacz standard, podłączony przez przetwornicę.

z grafiki obraz doprowadzony na:

15012011147.jpg

Opublikowano

acha, to Ty tego radia nie rozbebeszyłeś tylko wstawiłeś całe tak ? myslałem że wybebeszyłeś bebechy z tego radia i do środka wstawiłeś kompa ;-)

Opublikowano
  • Autor

nie no co TY :) szkoda by było tego radia na jakieś tam car pc za parę złoty :wink4:

Opublikowano

no to nie wiem z czego ty robisz to car-pc ale ja zbieram graty i u mnie sama plyta stoi w granicy 500 zł. szukam wlasnie uwalonego symphony wybebeszyć środek i wstawić kompa ;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

aju w lato gumy nie trą Ci przy et35 i 8,5'' ?

nie wiesz jak będzie przy gumie 235 i 9" szerokiej feldze?

Opublikowano
  • Autor

aju w lato gumy nie trą Ci przy et35 i 8,5'' ?

nie wiesz jak będzie przy gumie 235 i 9" szerokiej feldze?

ja mam 8felgę

i zamieniłem gumy 235 na 225 bo przy glebie -6~ -8cm tarło z przodu przy skręcaniu :wink4:

Opublikowano

aju b-piątka na fotkach z tym kołem wygląda świetnie, ale na żywca jest kosa :naughty:

na lato widziałem ostro polerowałeś fure :decayed: narazie najlepiej wyglądająca b-piątka w okolicy :good: powodzenia w rezaniu

jakbyś nie miał nic przeciwko to chętnie bym Ci przeszkodził kiedyś podczas upiękaszania autka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie mam nic przeciwko :hi:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:29_________________________________________________ps. skąd mnie znasz :cool1:

Opublikowano

Z widzenia jak sobie przejzażdzki robisz :wink4: miałem kiedyś zagadać, ale dziewczyna mowi nie rób mi siary :decayed:

Szczerze to choruje na ten model w avancie :embarrassed:

Ja śmigam serią B4 białą, może widziałeś kiedyś u was na dzielnicy :wink4:

Opublikowano

Aju powiedz mi gdzie dorwałeś taką ramke pod radio 2DIN :mysli: jakas aukcja :chytry:

Opublikowano

dokładnie taka:

http://allegro.pl/ramka-radiowa-2-iso-audi-a4-2000-12-2001-symphony-i1439663443.html

tylko wywaliłem z niej brzeszczotem poprzeczny element dzielący ją na dwa pojedyncze diny :)

jaaaa pieeer... 150zł to chyba jednak zrobie sobie sam tą ramke :confused4: no ale dzięki za linka :good:

Opublikowano
  • Autor

nie niestety, sporo w niej elementów a do tego co ciekawe NIE jest made in china

ja jestem z niej zadowolony, wygląda jak z fabryki

Opublikowano

No wykonanie widać pierwsza klasa, ale to 1/6 przyszłego radia :decayed: wiec taniej wyjdzie zakup plexy i dociecie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

można i tak :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.