Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Słaby moment obrotowy i duże spalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm no to chyba ja tez wkońcu sie pozbęde :) kata :)

i co mam go odkrecic od gorącej częsci T potem tam gdzies i co wywalic ze srodka wsztsko ??

mój jezdzi dobrze :) ale moze czas sie zainteresowac tematem mam juz 300 kkm

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej przyjacielu oddac do warsztatu gdzie trudnia sie w tlumikach itp. Taki Pan zalozy Ci wtedy strumiennice, dzieki ktorej auto nie stanie sie glosniejsze. : )

Opublikowano

hmm jestem wręcz manualnie zdolny :) wiec mysle ze dam sobie rade jak przyjdzie na to pora :)

Opublikowano
  • Autor

Dobra, wracajac do tematu - zaprowadzilem dzis czworke do lakiernika, wiec dalsze dzialania dopiero za jakis tydzien. Mam nadzieje, ze wasze sugestie pomoga i odzyska moc ; ) Jezeli nie, bede dalej informowac o problemach.

Jak tylko odbiore swoja hybryde to sie pochwale co wymajstrowalem :evil:

Opublikowano

hmm no to chyba ja tez wkońcu sie pozbęde :) kata :)

i co mam go odkrecic od gorącej częsci T potem tam gdzies i co wywalic ze srodka wsztsko ??

mój jezdzi dobrze :) ale moze czas sie zainteresowac tematem mam juz 300 kkm

dokladnie odkrecasz 3 sruby od turbiny , a potem za katalizatorem tez sa trzy sruby , potrzebna pomoc osoby drugiej zeby nakretki trzymala bo lubia sie obkrecac , ja w b5 wyjąłem jeszcze puche z fitrem powietrza i wyjąłem góra kata, potem dluto w reke i wydlubałem wszystko ze srobka i wysypalem do kartonu i opchnołem za 60 pln ,potem skrecilem wszystko i tyle ,wymieniłem dwie nakretki bo były lekko obrobione , pamietaj zeby miedziane były , nic głosniej nie jest moze leciutko swist turbiny slychac ale fura od 1500 obrotow zbiera sie jak szalona teraz, taki banan na twarzy jak po wyjezdzie od witka po modzie , taka roznica jest, zobaczysz.

Opublikowano
  • Autor

Dziwne, bo znajomy robil dokladnie tak samo i pozniej szybko strumiennice zakladal, bo glosnosc byla nie do zaakceptowania.

Opublikowano

w dieslu głośnośc :) bez jaj :) to sie nie kręci do 7 tys :)

ja zostawie pewnie pusze albo kupie na allegro nowego kata ;) znaczy uzywke :) nie nówke :)

Opublikowano

Nie wiem jak tego nikt nie zauważył ale w aucie jest jeszcze problem z rozrządem, kąt sychroizacji jest żle ustawioy i bardzo się rozchodzi na wysokich obrotach.

Opublikowano
  • Autor

yyyy.. nie strasz mnie ;(

Opublikowano

nie kupuj uzywki bo nie warto , wywal srodek i tyle, w nowszych furach chłopaki kata usuwają , jak jest turbina

Opublikowano

Nie wiem jak tego nikt nie zauważył ale w aucie jest jeszcze problem z rozrządem, kąt sychroizacji jest żle ustawioy i bardzo się rozchodzi na wysokich obrotach.

To prawda. Trzeba go troche skorygować, ale nie jest to krytyczne.

PS. Na wysokich ZAWSZE będzie się rozjeżdżał ponad dopuszczalne wartosci.

Opublikowano

Nie wiem jak tego nikt nie zauważył ale w aucie jest jeszcze problem z rozrządem, kąt sychroizacji jest żle ustawioy i bardzo się rozchodzi na wysokich obrotach.

To prawda. Trzeba go troche skorygować, ale nie jest to krytyczne.

PS. Na wysokich ZAWSZE będzie się rozjeżdżał ponad dopuszczalne wartosci.

Nie zawsze w moim silniku max co się rozchodzi to 0,6-1,1 przy 4-4,5 tyś obrotów. Tylko stare AWX-y i AVF-y miały troszke inny rozrząd.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.