Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda za kierowcą


szysz

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem ze po obfitym deszczu (jak lekko pada, problemu nie ma) zbiera sie woda, a pod pedałami kierowcy robi się wilgotno-mokro. Czego może to być przyczyna ? Szukałem problemu po uszczelkach na drzwiach i oknach ale są całe. Słyszałem ze pod maską, przy szybie, są kanały odpływowe i tam gdzieś może sie zebrać syf i leci do środka. 

67224471_325431465003073_550052159759476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, szysz napisał:

Słyszałem ze pod maską, przy szybie, są kanały odpływowe i tam gdzieś może sie zebrać syf i leci do środka. 

Dobrze słyszałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod podstawą akumulatora jest jeden odpływ a drugi za serwo hamulców. Na pewno znajdziesz ?

Najpeiej całe podszybie wyczyścić a odpływy skrócić o połowę i interwał zaglądania do podszybia to dwa razy do roku.

Najpierw zajmij się odplywami, jeśli dalej będzie Ci lecieć woda po dywaniku to będziesz musiał wymienić uszczelkę pod obudową sterownika silnika (czarna pucha na podszybiu od strony kierowcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie ze poprzedni wlasciciel podkleił obudowe ECU sylikonem bo urwał jedna śróbe mocujaca obudowe do karoseri. Silikon zaczął przepuszczac wode. Wymienil bym uszczelke ale z jednej strony nie mam jak dokrecic tej zerwanej śroby, bo siedzi w otworze karoseri. Do puty nie oddam auta do mechamika ktory rozwierci mi to i zalozy nowa śrubę, podkleiłbym to na jakiś silikon. Tylko właśnie jaki silikon wybrac. Słyszałem ze silikony dekarskie o odczynie neutralnym sa dobre. Ale czy złaczy pokrywe z karoserią jak dobry klej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...