Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będzie rezane :kox:

22Yrr.jpg22GZr.jpg

Nieplanowany mod/wydatek ale cena mnie przekonała - 150zł :decayed:

Teraz szukam odpowiedniej manetki (z tempomatem), czujnika temperatury oleju i urlopu :)

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 143,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będzie rezane :kox:

22Yrr.jpg22GZr.jpg

Nieplanowany mod/wydatek ale cena mnie przekonała - 150zł :decayed:

Teraz szukam odpowiedniej manetki (z tempomatem), czujnika temperatury oleju i urlopu :)

:kox:

Sprawdzałeś wyświetlacz czy bangla jak nalezy :mysli:

Opublikowano

Będzie rezane :kox:

22Yrr.jpg22GZr.jpg

Nieplanowany mod/wydatek ale cena mnie przekonała - 150zł :decayed:

Teraz szukam odpowiedniej manetki (z tempomatem), czujnika temperatury oleju i urlopu :)

ile dajesz za manetke?

snsor Cie bedzie wk***ial :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Będzie rezane :kox:

22Yrr.jpg22GZr.jpg

Nieplanowany mod/wydatek ale cena mnie przekonała - 150zł :decayed:

Teraz szukam odpowiedniej manetki (z tempomatem), czujnika temperatury oleju i urlopu :)

:kox:

Sprawdzałeś wyświetlacz czy bangla jak nalezy :mysli:

Działa, zanim się nie rozgrzeje to dwie linie delikatnie przygasają. Jak się przepalą całkiem to je naprawię :wink4:

Będzie rezane :kox:

22Yrr.jpg22GZr.jpg

Nieplanowany mod/wydatek ale cena mnie przekonała - 150zł :decayed:

Teraz szukam odpowiedniej manetki (z tempomatem), czujnika temperatury oleju i urlopu :)

ile dajesz za manetke?

snsor Cie bedzie wk***ial :decayed:

Wczoraj szukałem manetki na allegro ale nie było nic ciekawego albo drogie albo bez tempomatu.

Mam zamiar ogarnąć ten sensor oleju :wink4:

Opublikowano

Panie, a gdzieś tak tanio ten licznik dorwał? :gwizdanie:

Opublikowano

150zł :decayed: Darmoszka jak za FISa

Opublikowano
  • Autor

Allegro :gwizdanie:

Kupiony zaraz po pojawieniu się aukcji, przypadek.

Ale i tak zamiast FISa za 150zł wolałbym kubełki recaro, które swego czasu poszły za 800zł :decayed:

Opublikowano
Teraz szukam odpowiedniej manetki (z tempomatem)

w dziale sprzedam jest, zobacz czy z tempomatem

Opublikowano

armistead i co będziesz z sensorem działał? Zakładasz inna miskę olejową z sensorem? Czy generator napięcia będziesz wpinal żeby oszukał? Bo mnie wqrza ten sensor, tylko on mi został. I powalczysz trochę żeby ten licznik zagadał, bo juz na CANie jest :wink4: Mam taki sam :) Kupuj ringi, ciut śliczniejszy będzie :kox:

Mnie taki licznik troche więcej jak rok temu 2 stówki kosztował :)

Opublikowano

ringi są feee

Opublikowano

ringi są feee

:) A widziałeś na żywo? Miałeś w aucie? To zmieniłbyś zdanie :wink4: Też tak mówiłem przed, jak założyłem zmieniłem zdanie :)

Opublikowano

no mój kumpel ma sam mu zakładałem, do tej pory robię :sick3:

Opublikowano

ringi są feee

ringi są zaje :kox:

Opublikowano

no mój kumpel ma sam mu zakładałem, do tej pory robię :sick3:

widocznie ujowo założyłeś :naughty:

Opublikowano

może Ci się podobać nie wnikam, dla mnie to jak chrom na metry :gwizdanie:

Opublikowano

może Ci się podobać nie wnikam, dla mnie to jak chrom na metry :gwizdanie:

chcialem to napisac :wink4:

Opublikowano

może Ci się podobać nie wnikam, dla mnie to jak chrom na metry :gwizdanie:

chcialem to napisac :wink4:

eee tam eee tam :) guzik się znacie ;)

Opublikowano

gusta guściki :gwizdanie: kończymy dyskusję bo wiadomo że do niczego nie dojdziemy :hi:

Opublikowano
  • Autor

armistead i co będziesz z sensorem działał? Zakładasz inna miskę olejową z sensorem? Czy generator napięcia będziesz wpinal żeby oszukał? Bo mnie wqrza ten sensor, tylko on mi został. I powalczysz trochę żeby ten licznik zagadał, bo juz na CANie jest :wink4: Mam taki sam :) Kupuj ringi, ciut śliczniejszy będzie :kox:

Mnie taki licznik troche więcej jak rok temu 2 stówki kosztował :)

Jak nie ja to mechanik ogarnie ten sensor. Kupiłem FISa min. po to by mieć działający wskaźnik temperatury oleju.

Ringi jakoś do mnie nie przemawiają, nie mam żadnego chromu w środku więc chyba nie będą pasować :mysli:

Opublikowano

Jak nie ja to mechanik ogarnie ten sensor. Kupiłem FISa min. po to by mieć działający wskaźnik temperatury oleju.

Obawiam się że będziesz musiał michę nową kupować i wsadzać sensor żeby mieć temp. oliwki :wink4: Ale koszt ciekawy :kwasny: Ja czekam na rozwój sytuacji :) Informuj co ten mechanik tam wymyślił :wink4:

Ringi jakoś do mnie nie przemawiają, nie mam żadnego chromu w środku więc chyba nie będą pasować :mysli:

To pomaluj je na czarno :kox::decayed: Bo bez tego one wyglądają jakoś tak ubogo :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.