Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

N18 widzę na razie masz, będziesz go usuwał przy strojeniu czy zostawiasz? :)

Muszę się spytać Rogala :wink4: A Ty wyrzucałeś go?

Generalnie jestem zadowolony bo byłem na diagnozie u nadwornego tunera tego forum, który pochwalił pracę silnika i niewymęczone wnętrze :kox:

Miłe słowa szczególnie, że od takiego autorytetu :)

Ogarnę tylko brudne kierowniczki i będzie program.

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 143 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A pytałeś w sprawie map sensora co i jak :mysli: czy zostajesz przy seryjnym

Opublikowano

Muszę się spytać Rogala :wink4: A Ty wyrzucałeś go?

na razie mam N18, zaślepiony w podobny sposób co u Ciebie :)

ale prawdopodobnie idzie do wywalenia (i wyłączenia w sterowniku), zobaczymy co o tym powie Aligator

Opublikowano
  • Autor

A pytałeś w sprawie map sensora co i jak :mysli: czy zostajesz przy seryjnym

Powiedział, że nie ma sensu go zmieniać.

Zresztą mi już się nie chce bawić. Zrobię tylko program i spokój.

Opublikowano

Muszę się spytać Rogala :wink4: A Ty wyrzucałeś go?

na razie mam N18, zaślepiony w podobny sposób co u Ciebie :)

ale prawdopodobnie idzie do wywalenia (i wyłączenia w sterowniku), ale zobaczymy co o tym powie Aligator

ja tego nie ruszałem, w sumie to nie widziałem sensu :mysli:

A pytałeś w sprawie map sensora co i jak :mysli: czy zostajesz przy seryjnym

Powiedział, że nie ma sensu go zmieniać.

Zresztą mi już się nie chce bawić. Zrobię tylko program i spokój.

Masz racje bo można sie nabawic nerwicy z tym wszystkim

Opublikowano
  • Autor

Masz racje bo można sie nabawic nerwicy z tym wszystkim

Żebyś wiedział, ja mam dość :wink4:

Następny samochód dostanie tylko program (na ~200KM) :decayed:

Opublikowano

Masz racje bo można sie nabawic nerwicy z tym wszystkim

Żebyś wiedział, ja mam dość :wink4:

Następny samochód dostanie tylko program (na ~200KM) :decayed:

poprawka

następny samochód będzie miał w serii 200km :kox:

Opublikowano

Następny samochód dostanie tylko program (na ~200KM) :decayed:

poprawka

następny samochód będzie miał w serii 200km :kox:

chyba mówicie o dwóch różnych autach :decayed::naughty:

Opublikowano

N18 widzę na razie masz, będziesz go usuwał przy strojeniu czy zostawiasz? :)

a ktory to N18?

Opublikowano
  • Autor

N18 widzę na razie masz, będziesz go usuwał przy strojeniu czy zostawiasz? :)

a ktory to N18?

Zawór sterujący EGR-em, którego nie ma (zamiast niego jest kolektor AWX) :wink4:

N18 jest jest na tej plastikowej rurze, miedzy niebieskimi opaskami:

1zce3y0.jpg

Opublikowano

A co ty jeszcze kata masz? :decayed:

Opublikowano

A co ty jeszcze kata masz? :decayed:

pustego :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 22:35_________________________________________________

N18 widzę na razie masz, będziesz go usuwał przy strojeniu czy zostawiasz? :)

a ktory to N18?

Zawór sterujący EGR-em, którego nie ma (zamiast niego jest kolektor AWX) :wink4:

N18 jest jest na tej plastikowej rurze, miedzy niebieskimi opaskami:

1zce3y0.jpg

aaha to tak jak bedzie u mnie, a kto je tym nadwornym tunerem? :mysli:

Opublikowano

a u Ciebie przypadkiem nie jest juz tak :tongue4:

Opublikowano

a u Ciebie przypadkiem nie jest juz tak :tongue4:

no kolektora z AWX jeszcze nie zalozylem za zimno, aa EGR odpiete dawno, ciekawosc mnie zzera jak bedzie AFNowski kolektor w srodku teraz wygladal :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Rogalisko :kox:

Chciałem dziś strzelić fotę jakąś, ledwo wysiadłem z samochodu, już cieć wyleciał: proszę odjechać, proszę odjechać :decayed:

r2m8hi.jpg14sclr8.jpg

Opublikowano

Rogalisko :kox:

Chciałem dziś strzelić fotę jakąś, ledwo wysiadłem z samochodu, już cieć wyleciał: proszę odjechać, proszę odjechać :decayed:

r2m8hi.jpg14sclr8.jpg

trzeba bylo od razu czipsowac nie sie w jakies podchody bawisz :)

Opublikowano
  • Autor

Wolałem pozbierać graty i raz pojechac na strojenie :cool1:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 23:44_________________________________________________Panie i Panowie, decyzja podjęta - 17' idą na sprzedaż (opony kupione na wiosnę, więc spokojnie na 2 sezony starczą).

Jeśli ktoś jest chętny - zapraszam.

Będą prosiaki :naughty:

VT w paincie:

avfoeb.jpg

Opublikowano

Adaś u nas w lubelskim były prosiaki do kupienia ostatnio za dobra sumke :wink4:

Opublikowano

Kolego, nie chcę przeglądać tych 45 stron ale z czego wytargałeś te końcówki wydechu że się dwie zmieściły ?[br]Dopisany: 27 Grudzień 2010, 08:58_________________________________________________PS: Co do prosiaków to jednak fakt jest faktem że 17" są za małe. 18-19 robią dobrą robotę ;-)

Opublikowano
  • Autor

Kowi, zawsze rzuca linkiem skąd te końcówki :naughty:

Ja nie pamiętam.

Prosiaki będą 18' :naughty:

Pamiętam, w Radzyniu były - może się jeszcze pojawią. Do wiosny jeszcze trochę czasu jest.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.