Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów 1.8t BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zerknie ktoś na logi. W aucie pojawił się check i błąd. Wydaje mi się że auto oslablo czasami zafaluja obroty. Z góry dzięki za wszystkie sugestie. 
17536 -  Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean
        P1128 - 001 -  Upper Limit Exceeded - Intermittent

 

http://vaglogi.pl/log-002_033_ApkDt.html 
http://vaglogi.pl/log-115_118_6RO69.html 
 

Opublikowano

Jak na bfb to coś za mało z przepływką, sprawdź szczelność bo może gdzieś ucieka,turbo w miarę ok.

Edytowane przez JarekST202

Opublikowano

Pompa paliwa do wymiany.

Nie ma gazu i to logi na benzynie? :D

Opublikowano
  • Autor

Tak autko bez gazu. Wklad pompy wymieniany rok temu na Skv bo poprzednik już wył. Jesteś pewien ze pompa?? Mogę ja jakoś sprawdzić w prosty sposób?

Opublikowano

Czasy wtrysków za długie jak na serię i przez to ubogo. Zmierz ciśnienie paliwa przy pełnym bucie podczas jazdy i zobaczysz. Powinno być 4 bary.

Opublikowano
  • Autor

Ok to dzięki za trop, jak skombinuje manometr itd to sprawdzę temat.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie dzisiaj dorwalem manometr i okazało sie że ciśnienie na listwie to 3 bary. Czyli co pompa paliwa ewidentnie do zmiany?

IMG_20191008_120840.jpg

Opublikowano

Tak, pompa do wymiany.

Opublikowano

Ja bym najpierw zmienił filtr paliwa...

Co decyduje o ciśnieniu w układzie???? pompa? nie do końca, regulator ciśnienia . a ten znajduje się w filtrze paliwa. 

Opublikowano
  • Autor

A filtr to tylko ori? Czy jakieś zamienniki wchodzą w grę? Dodam że filtr paliwa zmieniał mechanik ze 2 lata temu ale ori to nie był napewno.

Opublikowano

TYLKO ori jak checsz być pewien 

Opublikowano

Miałem załozonego Filtrona i były takie cyrki.Mann lub KNECHT

Opublikowano
  • Autor

Ok więc zacznę od filtra, ale o dziwo narazie błąd zniknął sam. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Panowie powracam z tematem, za radą jednego z kolegów sprawdzilem szczelność dolotu i wyszło ze ezektor puszcza. Może to byc przyczyna moich problemów??

Opublikowano

Z ciśnieniem paliwa nie ma związku.

Opublikowano
  • Autor

Dobra panowie?dzisiaj wymieniłem ezektor bo stary puszczal bokiem, i ponowny pomiar ciśnienia paliwa i jest 2,7bar na pracującym motorze. Nowa pompa VDO zamówiona w przyszlym tygodniu wymiana i dam znać jak gada.

Opublikowano

Koledzy piszą zacznij od filtra bo on może być wąskim gardłem. Drogi nie jest, a jak nie pomoże to i tak masz spokój na najbliższe lata (dodatkowo nie pchasz się w mega zbędne koszty). Na czuja można wymienić pół auta

Opublikowano
  • Autor

Czy taki nie drogi to by można dyskutować całe 254zł w Aso. Pompa poszła do zmiany bo wcześniej wymieniany wkład pompy i tak był 3 bar.

Opublikowano

Obyś trafił z tą pompą bo to filtr daje 4Bar 

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadła nowa pompa i jest pięknie 4 bary, auto odzyskalo wigor. Dzięki za wszystkie cenne uwagi panowie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.