Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ile powinna kosztowac wymiana uszczelka głowicy cylindrów??


Furio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie jak w temacie. Chciałbym sie dowiedziec ile to powinno kosztować? Pytam się bo nie mam jakiegos swojego -pewnego mechanika i nie chcę , zeby mnie w bambuko zrobili.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio placilem za uszczelke 48zl (lepsza jakosc) sa oczywiscie tansze ale nie radze bo nie na dlugo jej starczy :twisted: a wymieniac sam wymieniam nie ma duzo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7 , za 48zeta, to dobrej uszcz. pod gł. nie znajdziesz :wink: Pomyliło chyba Ci się cuś... A co do tematu, to zależy np. czy wymieniałeś(kiedy) rozrząd , bo można to zrobić "za jedną robotą" , zależy co po drodze wyskoczy (tu roleczka, paseczek itp.) Ale za robociznę ok. 350zł + planowanie głowicy ok 40zł. Pewno "Pan Józek" w szopie zrobi taniej, ale ciekawe, czy dokręci głowice odpowiednim momentem itp., itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szewczenko7 , za 48zeta, to dobrej uszcz. pod gł. nie znajdziesz :wink: Pomyliło chyba Ci się cuś... A co do tematu, to zależy np. czy wymieniałeś(kiedy) rozrząd , bo można to zrobić "za jedną robotą" , zależy co po drodze wyskoczy (tu roleczka, paseczek itp.) Ale za robociznę ok. 350zł + planowanie głowicy ok 40zł. Pewno "Pan Józek" w szopie zrobi taniej, ale ciekawe, czy dokręci głowice odpowiednim momentem itp., itd.

No ja mam na mysli uszczelke pod klawiatura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ustrojstwo które może powodowac większe wydalanie spalin i zwiększone zuzycie paliwa. Nie bardzo się znam na mechanice. Chyba chodzi mi o uszczelkę głowicy cylindrów.

druga sprawa, ze umieściłem temat w złym dziale bo mam 1.8 benzynkę , a nie TDI. Czy w tej sprawie sa dwie różne odpowiedzi dla Bezyniaka i TDI? Czy te uszczelki się różnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...