Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Skrzypienie przednie prawe koło


Cysiu

Rekomendowane odpowiedzi

AFN 1,9 TDi 110 KM rok 1996 skrzypi mi przednie prawe kolo przy skręcie i przy naciskaniu na błotnik przy tym kole nowe amorki przód nowa sprężynka i nadal skrzypi po wymianie amorka jest ciszej ale nadal skrzypi jak hamuje czy przyspieszam jedzie ładnie prosto nie ściąga nie puka tylko skrzypi co to możne być?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej trzeba by wjechać na jakis kanał.Jakiś łomik w reke czepiasz tak aby opór był na wachacz,sprawdzasz kazdy po kolei i zobaczycz ktoremu co tam dolega...Ja bynajmniej tak co jakis czas sobie sprawdzam zawieszenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej Ci sprawdza i to za pare zł.Znajomy był na stacji kontroli ostatnio to mu sprawdzili zawieche i amory za 20 zeta :shocked: nie wiem jak cena bedzie sie przedstawiac w Twojej miejscowości.Blizej Cieplejszych dni i ja sie wybieram na gruntowniejszy przegląd :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz na stacje to może za pare groszy Ci sprawdza gruntowniej samochod zawieche itp. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby doraźnie, na teraz zlikwidować skrzypienie to weź nabierz do strzykawki oleju,

zrób dobry uczynek podlewaruj przód auta i zdejmij koło ( jedne i drugie)

w pękniętą gumę końcówki przegubu wahacza wciśnij olej ze strzykawki - to półśrodek ale skrzypienie na jakiś czas ( do wymiany wahaczy) zniknie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest popękana guma ( mówię tu o dolnych wahaczach ) na końcówkach od strony tarczy hamulcowej to i tak już nie zaszkodzisz, innymi słowy czeka Cię wymiana wahaczy, a doraźnie olej i strzykawka pomoże na skrzypienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem podobna sytuacje, te skrzypienie to napewno dolny wahacz. Tak jak koledzy pisza zabieg ze strzykawka pomoze u mnie jak narazie 3tys km i nie slychac skrzypienia. Ale i tak czeka go wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie na to, ze wymieniłem całe zawieszenie z prawej strony tzn wszystkie wahacze koń. drązka i drązek, wszystko lamforder wiec nie jakac kicha, no i dalej skrzypi tak jak koledze. ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie na to, ze wymieniłem całe zawieszenie z prawej strony tzn wszystkie wahacze koń. drązka i drązek, wszystko lamforder wiec nie jakac kicha, no i dalej skrzypi tak jak koledze. ;(

ozi moze sprezyna amortyzatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...