Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawe jak to jest z tą jakością...Jeżeli teoretycznie skoda ma być niżej VW a w passacie w środku trzeszcza plastiki to jak jest tu?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna :kox:

Ciekawe jak to jest z tą jakością...Jeżeli teoretycznie skoda ma być niżej VW a w passacie w środku trzeszcza plastiki to jak jest tu?? :mysli:

Co do jakości to nawet w starszych modelach to nie ma takiej tragedii ( o taką mi chodzi http://otomoto.pl/skoda-octavia-1-6i-102km-f-vat-C9877679.html ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki Pomocy !, wczoraj o mały włos auto by mi się nie zapaliło (najprawdopodobniej). a było to tak... zapaliłem lampki wewnątrz z tyłu w podsufitce ( zawsze mam je na zero) bo wkładałem córę z fotelikiem, odpaliłem samochód włączyłem swiatła, nawiewy, a tu nagle w samochodzie pojawił się dym, śmierdział spalenizną robiło się go coraz więcej, nie myśląc zbyt wiele, wyłączyłem samochód i te lampki i wyskoczyłem z samochodu w biegu wyciągając córe z samochodu, przestało dymić po pewnym czasie, ale smród przez jakiś czas się utrzymywał, nie mam pojęcia co to było, po tym zdarzeniu normalnie odpaliłem samochód, już dym się nie wydobywał, wszystko działa, (nie włączałem tylko tych lampek w środku), teraz jak go odpalam i włączam klimę to przez chwilkę jest jeszcze wyczuwalna ta spalenizna. Nie mam pojęcia od czego to mogło być. Smród był taki jakby gdzieś się kable smarzyły. na wrzelki wypadek odłączyłem te lampki ale nie jestem pewien czy to od nich.

Może macie jakieś pomysły co to mogło być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: grubo...

Ja to bym do jakiegoś elektryka samochodowego oddal, z tym to nie żarty...a jak nie to miernik i jedziesz.... najpierw od tych lampek z tyłu...(wydaje mi się że jeżeli już coś z tymi lampkami to włącznik bo kable same raczej się nie zje...ią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek- miałem podobną akcje wczoraj tylko ze u mnie poszedł dymek z przedniej lampki przy lusterku wstecznym. Po rozebraniu okazało się ze sprężynka która tam siedzi nagle się przesunęła i robiła zware, a ona jest zbyt cienka i stawiała duży opór żeby bezpiecznik wywalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazny te moje oponki to Opony Bridgestone Turanza ER 300 205/55R16 tylko nie pamiętam jaki index prędkości ale to sprawdzę jeszcze i napisze.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bridgestone Turanza ER 300

biorę na bank... za te 500zł nic lepszego nie kupię :polew:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 20:17_________________________________________________a tak na serio to jeśli będzie V lub W to będzie OK

także trzymaj dla mnie...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 20:17_________________________________________________Bartku... jak już kiedyś tam (oczywiście nie śpieszy mi się) będziesz spoglądał na ten indeks to zerknij na MADE IN co? (Spain, Italy, Brasil) w tych oponkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek masz pechowe te autko :cool1:

nie wiem czy pechowe czy mi je ktoś k...a zauroczył :evil: , jak będę miał trochę czasu (bo przy malej córce jakoś mi go brakuje :lazy: )to podłącze vag-a może coś wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek masz pechowe te autko :cool1:

nie wiem czy pechowe czy mi je ktoś k...a zauroczył :evil: , jak będę miał trochę czasu (bo przy malej córce jakoś mi go brakuje :lazy: )to podłącze vag-a może coś wyjdzie

pewnie "sygnał niemożliwy" i i tak to niewiele da... ale przypadek ciekawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ci co byli na ostatnim spocie...

Nie wiem czy to możliwe bo mój to 2004 ale według tego

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_pakiet_sline_zewnetrzny_i_wewnetrzny-t102380.0.html

Mój ma pakiet s-line z rocznika modelowego 2003 tylko oznaczeń na listwach nie mam ale wyczytałem też że można było zamówić bez wszelkich oznaczeń...

Co do środka to Bart-S nie podaje pełnych info ale te ostatnie zdjęcie s-lina w jego poście jest dokładnie tak jak moje...

...felgi i opony też mam jak on pisze od pakietu s-line z rocznika 2003 "7,5J x 17, opony 235/45/R17"

aha no i sprawdziłem tą wklejkę i z tego co mówiliście to mam seryjne -20 zawieszenie bo mam wpis "1BE"

... więc dalej nic nie wiem choć wszystko pasuje do pakietu s-lina z 2003 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nowym Roku, tuż po balu

oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu,

proście niebiosa, by Wam dały,

dużo seksu i gorzały.

Do Siego Roku! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka,

idzie Nowy Rok, stary już umyka,

więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana.

niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...