Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Buszek wiesz czym tata auto zalał ... :cool1: no to lepiej więcej nie próbować "zmęczyć" TDIka :decayed:

Co do logów tak na szybko to faktycznie wskazania są ponad normę przy dawkowaniu paliwa - dziwne bo turbo ładnie pompuje, przepływka niemal wzorowo mierzy ... hmmm jutro puszczę logi na forum

czyli juz zalatwiliscie? wiem mowil ze jakis syf kupil juz go ojebalem :wallbash: dzieki bardzo Adam

łe... piwo...

opedzluje sie z patrykiem flache chyba sie podzieli :decayed::polew:

Aha niech przyjrzy się bo w miejscach gdzie stało auto widziałem świeże plamy oleju :mysli: Czy czasem kiedyś na spocie też nie zostawiło 2.5 plamki :mysli:

Nie wiem czy w pogodni za najniższą ceną sami sobie nie strzelamy gola... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek mam kolesia maniaka, obcykanego w Omedze i jakiś tam sprzęt posiada o ile nie trzeba czegoś nowszego do tej astry to powinien łyknąć - jutro podpytam i dam znać a że koleś wporzo to nie powinno być problemu.

o to super jakby coś z tego wyszło...a jak nie to tak jak pisał Grazny spróbuje w Baximie choć ja z kolei słyszałem negatywne opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek mam kolesia maniaka, obcykanego w Omedze i jakiś tam sprzęt posiada o ile nie trzeba czegoś nowszego do tej astry to powinien łyknąć - jutro podpytam i dam znać a że koleś wporzo to nie powinno być problemu.

o to super jakby coś z tego wyszło...a jak nie to tak jak pisał Grazny spróbuje w Baximie choć ja z kolei słyszałem negatywne opinie...

No to albo powiedz czy auto łyknie zwykłym kabelkiem po KWP czy wymaga CANa, z tego co patrzeliśmy kabelek powinien łyknąć auta do rocznika 2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek mam kolesia maniaka, obcykanego w Omedze i jakiś tam sprzęt posiada o ile nie trzeba czegoś nowszego do tej astry to powinien łyknąć - jutro podpytam i dam znać a że koleś wporzo to nie powinno być problemu.

o to super jakby coś z tego wyszło...a jak nie to tak jak pisał Grazny spróbuje w Baximie choć ja z kolei słyszałem negatywne opinie...

No to albo powiedz czy auto łyknie zwykłym kabelkiem po KWP czy wymaga CANa, z tego co patrzeliśmy kabelek powinien łyknąć auta do rocznika 2004.

No to teraz mi zabiłeś ćwieka :shocked: ja to nawet nie wiem jak je rozróżnić :gwizdanie:

To jest Astra II 2.0 DTI 101 KM z 2003 roku.

Wiesz to nie mój samochód tylko rodziców więc to co mi powiesz to ja im przekaże i trzeba będzie się jakoś ugadać żeby podjechali do EB jak temu twojemu kolesiowi będzie pasować...bo chyba innego wyjścia nie ma...

Jutro ojciec będzie jechał do Malborka to może by była możliwość żeby zobaczyć czy w ogóle się da...on by był około 9.30 w EB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pogadam z nim jak was zgadać.

Buszek ... ojciec zażyczył sobie samozamykanie auta po przekroczeniu 15km/h ;) jak by go miało to bardziej denerwować niż się przydać niech da znać - odkoduje się to z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek ... ojciec zażyczył sobie samozamykanie auta po przekroczeniu 15km/h ;) jak by go miało to bardziej denerwować niż się przydać niech da znać - odkoduje się to z powrotem.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek wysłałem PW co do jutra - mam nadzieję wiecie gdzie ma gniazdo OBD2 ;) by potem nie szukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx...pasuje.

Damy radę chyba znaleźć ... :cool1:[br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 11:01_________________________________________________Adaś tak twoje OOOO błyszczało że nie zauważyłem ramek forumowych dlatego nie bardzo wiedziałem co się dzieje :wallbash:, jak zamrygałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wstecznym to ciężko poznać było czy ty to ty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka chopaki z krzyżakowa

szykuje się u mnie wymiana tarcz i klocków na tył będą TRW , przy okazji chciałbym wymienić łożyska tylko nie wiem jakie są dobre, TOM 77 ma SKF i Optimal - doradźcie coś !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimal wybij sobie z głowy, syf i tyle ... no chyba że ci już nie zależy na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś potrzebuję spotkać się z Twoim kolegą... choćby na 5 minut pod firmą czy gdzieś na podmianę włącznika świateł... chciałbym zerknąć czy u mnie wywali jakiś bład po wsadzeniu AUTO czy nie...

oczywiście może być za miesiąc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he... no tylko że ważysz 200kg więcej w B6... a tu nawet nie wiadomo jakie silniki były...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he... no tylko że ważysz 200kg więcej w B6... a tu nawet nie wiadomo jakie silniki były...

Wiadomo, było napisane na you tube, nie zwróciłem uwagi że tego tu nie widać...

Omega MV6 vs Audi A4 1.9 tdi (zrobiony na 140km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...