Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

no to można powiedzieć Panowie że mam teraz BiXenon :decayed:

nowe odbłyśniki + nowe żarniki siedzą i jeszcze nie spaliły przetwornicy...

trochę żółtawo ale pewnie kilkadziesiąt godzin zejdzie na dopalenie...

PS: Patryk - wyjechałem za Elbląg i jednak trochę obniżyłem lewą... ale jest spora różnica... szkoda że widzi to tylko kierowca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

PS: Patryk - wyjechałem za Elbląg i jednak trochę obniżyłem lewą... ale jest spora różnica...

:good::decayed:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 09:09_________________________________________________Co tak spokojnie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale perełkę walnąłem http://allegro.pl/item955592840_alternator_valeo_audi_a3_a_3_nowy.html

z demontażu są w tych cenach :polew:

a koleś mi chciał ostatnio w Kwidzynie wcisnąć Valeo po regeneracji za 900zł :polew:

jakby co to mam swój na sprzedaż... z nowym kołem pasowym :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale perełkę walnąłem http://allegro.pl/item955592840_alternator_valeo_audi_a3_a_3_nowy.html

z demontażu są w tych cenach :polew:

a koleś mi chciał ostatnio w Kwidzynie wcisnąć Valeo po regeneracji za 900zł :polew:

jakby co to mam swój na sprzedaż... z nowym kołem pasowym :wink4:

A czemu wymieniasz...przecież grało u ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby grało... ale łożyska trzeba by było zmienić... a jak kolega ostatnio zawiózł swój do wymiany łożysk to facet stwierdził że element po którym szorują szczotki (swoją drogą też zjechane na maksa) jest tak wyszorowany że niewiele pociągnie... przebieg 230.000km... i wrócił z jakimś chińczykiem na 2 letniej gwarancji za 300zł

a ja z natury wolę chuchać na zimne... tym bardziej że w te wakacje znowu 8.000km się szykuje :wink4: i średnio byłoby gdybym na południu Francji czy Hiszpanii stanął z zatartymi łożyskami... bez altka się raczej nie pojedzie...

PS: wymiana łożysk 150zł z robocizną... szczotek 40zł a tu wsio nowe na kolejne 200.000km i jeszcze swój opchnę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że troszkę mnie załamała drobna awaria z poprzednich wakacji... w Luxemburgu stałem i jak szpak w pi.... patrzyłem jak napinacz od wielorowkowego lata jak galareta... tym razem miałem szczęście bo dojechałem na miejsce i Hiszpanie zmienili te koło pasowe alternatora (za 4 x tyle co w Polsce)...

Teraz chce sobie jak najwięcej takich minusów pokasować...

na spota weź 35zł (przesyłka 12zł) bo mam zamówione już to łożysko do kompresora i gumeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spota weź 35zł (przesyłka 12zł) bo mam zamówione już to łożysko do kompresora i gumeczki...

szybko działasz :good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek mów jaka to robota z wymianą tych gumek w kompresorze bo mam wrażenie że mnie również to dotyczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek mów jaka to robota z wymianą tych gumek w kompresorze bo mam wrażenie że mnie również to dotyczy

:wallbash: zamówiłem już dwanaście... czytaj wcześniej stronkę jest link do BART-S'a... robota niewielka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek mów jaka to robota z wymianą tych gumek w kompresorze bo mam wrażenie że mnie również to dotyczy

:wallbash: zamówiłem już dwanaście... czytaj wcześniej stronkę jest link do BART-S'a... robota niewielka...

Z tego co tam czytałem opuszcza się kompresor że wisi se on na rurkach i jest dostęp do tych gumek po odkręceniu jakiejś tam osłony...nie trzeba nawet czynnika spuszczać...

Grzesiek może jakoś razem byśmy spróbowali podłubać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z moimi gabarytami się za to nie zabieram... mam człowieka niech robi... tylko że wszystko mam na maj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z moimi gabarytami się za to nie zabieram... mam człowieka niech robi... tylko że wszystko mam na maj :wink4:

a no ty to masz tam całość do roboty wiec jak ci przód otworzy to bedzie wszystko jak na dłoni...w sumie racja za jednym zamachem to ogarnie...ja to te gumki to sam chyba wymienię bo z tego co tam czytałem to żadna filozofia :naughty: mam nadzieję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek : http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b7_avant_moze_i_b6_wymiana_tylniej_wycieraczki_na_wycieraczke_z_q-t122629.0.html;topicseen[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:28_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/suzuki_hayabusa_gsxr1300_2006r_700km_przebiegu-t122664.0.html :shocked:

wystarczy drobny KIT i 500KM

a to dla tych co nie widzieli: Ghost Rider 500Bhp Suzuki Hayabusa Turbo

oglądajcie od 1:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pasek trzeba zdjąć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale pasek trzeba zdjąć ...

No tak, ale przecież to nie problem, u nas luzujesz napinasz i schodzi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...