Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Patryk to jedyna szansa za takie pieniądze by FIS naprawić ... jeszcze jedno ... aby to nie była chiński produkt bo słyszałem że mają kiepskie parametry[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 22:12_________________________________________________eee kto na wspocie spominał że auto już sprzedane od ręki było...

http://moto.allegro.pl/item1197609280_audi_a4_b7_2_0_tdi_200km_424nm_unikat_zobacz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 150 konnych nie było w A4 :( te 150 konne to chyba ARL co ??

czasem się zdażają :decayed: ,ja miałem przed wirusem 150,8KM AVF-a :naughty:

Dobra Bartek nie chwal sie ze miałes ARL zamiast AVF :decayed::naughty:

no dobra przyznam się że to 2,5 TDI a chodzi jak 1,9 bo tłumik przepalony :polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 22:43_________________________________________________Adaś ależ furaka wypucował do sprzedaży :wink4: czy retusz zdjęć machnąłeś? :tongue4:

Jedziesz w niedziele na giełdę do Pruszcza? wjzad 32zł :confused4:

ps: nawet nie wiedziałem że twoj to 1BE ciekawe jak to ma się z twardością do 1BE w B6 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa retusz ... miałem problem z softem do wycięcia tablicy rejestracyjne a ty mnie o retusze posądzasz :decayed:

szkoda furki .... ale czas na zmiany :naughty:

jutro jak się zbiorę to na allegro wystawię może

Jedziesz w niedziele na giełdę do Pruszcza? wjzad 32zł :confused4:

Porąbało ich za 32zł :shocked: to z rodziną wybierzemy sie na pizzę a furacz sam się sprzeda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porąbało ich za 32zł :shocked: ...

No cenią się skurczybyki i to praktycznie za nic - niezłą kasę tam trzepią na tych handlarzach :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porąbało ich za 32zł :shocked: ...

No cenią się skurczybyki i to praktycznie za nic - niezłą kasę tam trzepią na tych handlarzach :sick3:

przegięcie

a i tak główna klientela to ludzie z okolicznych wiosek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie opłaca sie wogole tam jezdzić drogimi autami... max do 20 tys, to czasami schodzą .

chyba tak właśnie

poza tym to byl dobry system sprzed kilu kilkunastu lat jak internet wielu znało tylko z nazwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnojówka na Leclerc sprawdzona... zadziwiająco dobra... oczywiście zależy pewnie od dostawy - chyba że się starają... te moje wtryski to w ogóle dziwne są... coraz lepsze korekcje... dziś miałem -0.5 ; 0.4 ; 0.5; -0.4... pewnie padną niedługo :kox:

Patryk... na koparce jeździsz powiadasz :mysli::wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gnojówka na Leclerc sprawdzona...

no to jeszcze statystycznie sprawdzić z dwa razy trza i będzie wiadomo, ale i tak pewnie za czwartym razem wleją wodę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakiś gościu z E-ga poskarżył się do IH na paliwo diesla na NESTE - ponoć auto zaczęło źle pracować i jakaś maź była czy coś ... może dowiem się coś więcej to dam znać ... od kilkunastu miesięcy już nie tankowałem tam bo trzymam się Statoila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakiś gościu z E-ga poskarżył się do IH na paliwo diesla na NESTE - ponoć auto zaczęło źle pracować i jakaś maź była czy coś ... może dowiem się coś więcej to dam znać ...

o proszę a mnie ostatnio kusiło tam zalać bo różnica w cenie jednak jest...

od kilkunastu miesięcy już nie tankowałem tam bo trzymam się Statoila.

na szczęście też nie leję nigdzie oprócz statoila :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statoil ma najlepszą gnojówkę... choć dawno nie sprawdzałem... ale zawsze miał... tylko ten ich GOLD taki trochę oszukany... bo nic nie daje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk... na koparce jeździsz powiadasz :mysli::wink4: :naughty

:naughty:

zajechałbyś na kawkę jakąś :wink4:

a Ty wiesz że dziś się nudzę?!?!... będe po południu ... daj znać czy siedzita :>[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 14:22_________________________________________________o curwa... kabel pożyczyłem na tydzień.. co z Twoją klimą ? - bo sobie przypomniałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gnojówki, zmieniłem golda z statoil na vervę z orlenu i chyba ciut mniej mi łyka. Nie wiem jeszcze czy to nie przez to, że zacząłem z ciekawości mixolku dodawać ;).

W każdym razie, udało mi się uzyskać spalanie 6.38 /100 po mieście na tym paliwie, jednak nie jest to miarodajne, bo specjalnie bak wyjeździłem delikatnie, żeby zobaczyć do ilu dam radę zejść.

Teraz robię drugi bak tej samej mikstury ale już normalnie pociskając i też wydaje mi się że wolniej schodzi. Jak wyjeżdżę zdam relacje.

A co do golda to rzeczywiście chyba przereklamowany, na zwykłym z statoil wydawało mi się nawet, że lepiej jeździł niż na goldzie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mixol dobra rzecz... jeszcze się nie skusiłem ale do PD leją... Boberek z Warszawy chyba sobie korekcje w ten sposób poprawiał... za suche paliwo mamy i mixol pomaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...