Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

dziadek jeździ do niego i chwali

no właśnie raz był i nie bardzo chwali :tongue4: . koleś spoko do pogadania ale ja mu więcej auta nie zostawię...

i właśnie o tym mówiłem.

no zajadę tam i pogadam bo w sumie w mordę nie dostanę a może coś podpowie.

może jeszcze macie innych kumatych mechaniorów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

dziadek jeździ do niego i chwali

no właśnie raz był i nie bardzo chwali :tongue4: . koleś spoko do pogadania ale ja mu więcej auta nie zostawię...

i właśnie o tym mówiłem.

no zajadę tam i pogadam bo w sumie w mordę nie dostanę a może coś podpowie.

może jeszcze macie innych kumatych mechaniorów??

Aha Boh. Westerplatte po prawej jak jedziesz od strony Beniowskiego koleś tylko gnojowozy robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mowisz o tym gosciu na rogu czy tym dziadku troszkę dalej co w garażu robi???

bo u tego dziadka byłem i mówił że się tego silnika nie podejmie bo jest sterowany elektr. a on nie ma kompa do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mowisz o tym gosciu na rogu czy tym dziadku troszkę dalej co w garażu robi???

bo u tego dziadka byłem i mówił że się tego silnika nie podejmie bo jest sterowany elektr. a on nie ma kompa do tego

o tym dziadku :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mowisz o tym gosciu na rogu czy tym dziadku troszkę dalej co w garażu robi???

bo u tego dziadka byłem i mówił że się tego silnika nie podejmie bo jest sterowany elektr. a on nie ma kompa do tego

na fabryce domow koles robi autka, moj starszy do niego oddawac zaczal odkad na warszawskiej u gołebiowksiego zaczala sie furka walic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myślałem.

szkoda bo facet podobno cuda z dieslami robi i naprawdę ma o nich pojęcie.

może podjadę do niego i go pomęcze marudzeniem to może coś wymyśli i pomoże.

a wiesz coś może o jakimś fachowcu na fabryce domów???

nie wiem gdzie się mieści dokładnie ale słyszałem że też co nie co potrafi.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 19:31_________________________________________________Buszek a gdzie dokładnie on się mieści???

bo chyba tam jest kilku mechaniorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156663.0

Adaś już nie czarnego szukasz? :gwizdanie:

bez urazy... ale za 50tyś nie kupiłbym takiego auta... z obojętnie jakim przebiegiem... za 3 miesiące - 7 letnie... no ale to moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156663.0

Adaś już nie czarnego szukasz? :gwizdanie:

bez urazy... ale za 50tyś nie kupiłbym takiego auta... z obojętnie jakim przebiegiem... za 3 miesiące - 7 letnie... no ale to moje zdanie...

a to ja niby dużo chcę :cool1::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty chcesz 44 a nie 50 + zimówki + opłaty... i pewnie rozrząd i inne bzdety po zakupie... a u Ciebie wszystko zrobione... a nawet część niepotrzebnie :wink4: ... poza tym masz boski kolor... i to na tyle włażenia w d*pę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty Grazny niezły podpis , a prawa autorskie? :naughty:

jak chcesz to mogę wpisać zamiast On i Ona :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty Grazny niezły podpis , a prawa autorskie? :naughty:

jak chcesz to mogę wpisać zamiast On i Ona :wink4::tongue4:

hehe, nie no może być tak, ci co mają wiedzieć będą wiedzieć o co chodzi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie myślałem.

szkoda bo facet podobno cuda z dieslami robi i naprawdę ma o nich pojęcie.

może podjadę do niego i go pomęcze marudzeniem to może coś wymyśli i pomoże.

a wiesz coś może o jakimś fachowcu na fabryce domów???

nie wiem gdzie się mieści dokładnie ale słyszałem że też co nie co potrafi.[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 19:31_________________________________________________Buszek a gdzie dokładnie on się mieści???

bo chyba tam jest kilku mechaniorów

wjezdzasz tam na garaze musisz objechac taka fabryke na okolo i przed jego garazem stoja przewaznie takie fury dobre klasowo juz czyli audi bmw koles taki lysawy o ile pamietam po 50tce latwo go poznacjak objedziesz na okolo to wjezdzasz w garaze chybaa na lewo o ile pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156663.0

Adaś już nie czarnego szukasz? :gwizdanie:

bez urazy... ale za 50tyś nie kupiłbym takiego auta... z obojętnie jakim przebiegiem... za 3 miesiące - 7 letnie... no ale to moje zdanie...

Grzesiu auto nie jest takie złe ... brak mu zew. S-line co można uzupełnić ;) bo wewnątrz pewnie wszystko wkońcu podaje że ma S Line Sport Plus Paket, do tego RNS, ściemniające lusterka i PDC.

Także ...

Bielik jak dla mnie to - jedz do Krzyśka (tego włąsnie co robił w VW), do BOSCHa, jak wylatujesz z E-ga na Milejewo tuż za Dąbrową po prawej, możesz spróbować też na Niskiej po lewej przed brama na Elzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... są priorytety... wiem... ale ujmę to tak... za autko Bart-S'a też B6 z 2004r. dałbym dziś 55tyś... gdybym miał... choć za takie grosze by go nie sprzedał i mu się nie dziwię... siedziałem - podziwiałem i nawet na kresce z nim stanąłem... po prostu kosmos... nawet z tym multi... nie ma takiego drugiego i nie będzie... ale to nadal 50tyś za prawie 7letnie auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś a ten serwis BOSCHa to u tego maćka jest co teraz sobie garaże rozbudował???

bo nie bardzo się orientuje gdzie to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając kwestię ceny - nawet dalej nie chciało mi się targować - to nie ma tak złego wypasu ale pomimo tego auto i tak się nie prezentuje ... do tego najlepiej sie nadaje czarny ;)

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:23_________________________________________________

Adaś a ten serwis BOSCHa to u tego maćka jest co teraz sobie garaże rozbudował???

bo nie bardzo się orientuje gdzie to jest.

Nie BOSCHA prowadzi Dariusz Brug (lub Bruk) ale chyba jego syn też tam się udziela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...