Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Adam wszystkiego najlepszego :kwiatek: wypije jutro twoje zdrowie w ministry of sound :drunk::banan:

a chlopaka udanego zlotu zycze :kox::naughty:

Dzięki Grzesiu. Na taką imprezkę też bym się wybrał :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie u nas na wylocie z E-ga na Gdańsk koło Statoila na skrzyżowaniu w stronę W-wy wypadeczek i to chyba poważny. Mam nadzieję że damy radę wyjechać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde miałem myć autko a tu taka pogoda, chyba nie ma sensu....jak tam Patryk twoja wypicowana? oczywiście pytam o furkę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można polecieć na nowakowo i wyskoczyć za kazimierzowem

A droga tam :good:? bo ja o swoje wahacze dbam :cool1::polew: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można polecieć na nowakowo i wyskoczyć za kazimierzowem

A droga tam :good:? bo ja o swoje wahacze dbam :cool1::polew: ?

dawno tamtędy nie jechałem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas co chwila pada deszcz

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 09:12_________________________________________________o słońce wylazło

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 09:13_________________________________________________A może na Malbork polecim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już jestem u was tzn u teściów i tak patrze ii patrze że chmury idą no ale mam zabłocone autko i mam dylemat :mysli:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 09:14_________________________________________________

[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 09:13_________________________________________________A może na Malbork polecim

ja nienawidzę drogi na Malbork - Tczew, więc wolałbym nie :gwizdanie: no i tamtędy dalej a tam na nas maja w 3city czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spotkamy się na orlenie na nowodworskiej i pomyślimy [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 09:16_________________________________________________ponoć będą czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może spotkamy się na orlenie na nowodworskiej i pomyślimy [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 09:16_________________________________________________ponoć będą czekać

No nie wiem, a ten typ co miał do nas dojechać się odzywał? mi się wydaje że na Statoilu lepiej bo od razu obczaimy czy ruch puszczają czy trza kombinować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że nie ten dział ale może chłopaki z miasta coś mi poradzą, dzieje sie tak jak ruszam od 0 na maxa cisnę to zatrzymuje sie na 70km/h i 3tys obrotów i jak by ni miał mocy puszcze gaz i wcisnę nie idzie musze chwile przejechać i sie odwiesza jak przyspieszam to tez potrafi sie "za ciąć" na Vagu wyszło takie cos

"00575 - ciśnienie w kolektorze ssącym

08-10 - granica regulacji przekroczona - sporadycznie"

a spalanie dziś sprawdziłem i wyszło 11,5 litra w miescie a autka nie oszczędzałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzil bym przeplywomierz moze masz przytkany, poszukaj w dziale technicznym mozna samemu oczyscic ja tak z ojcem w jego 2.5 zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzil bym przeplywomierz moze masz przytkany, poszukaj w dziale technicznym mozna samemu oczyscic ja tak z ojcem w jego 2.5 zrobilem

...........aż w końcu kupiliśmy nowy........ :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam zapieczone kierownice na turbinie - można je VAGiem rozruszać i zobaczyć czy się powtarza, można też zlogować auto i się upewnić ... ale szykuj sie z wyjęciem turbo na stół.

"odwiesza"się w czasie jazdy :mysli: czy raczej po ponownym uruchomieniu silnika.

A tak poza tym prześledź temat

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.msg214639;highlight=00575#msg214639

[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 08:09_________________________________________________

Sprawdzil bym przeplywomierz moze masz przytkany, poszukaj w dziale technicznym mozna samemu oczyscic ja tak z ojcem w jego 2.5 zrobilem

Tata poprawił już problemy z autem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...