Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

albo ja albo ktoś ode mnie codziennie jest na bulwarze na prawde żadko żeby nikogo nie było i nikt nic nie wspominał że było 70 autek wiec chyba plota

pewnie tak , też tak pomyślałem bo kto jak komu jak komu ale chyba 70 autek OOOO w jednym miejscu byśmy nie przeoczyli :wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:00_________________________________________________

:tongue4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 19:46_________________________________________________Dziadek pyknij spyfoto beemdablju :kox:

nie mam kiedy bo teraz szybko ciemno a pozatym brudas już :decayed: przyjadę na spota ale za tydzień dopiero chyba co? Adaś!! gdzie plan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrał kobietę za pomocą koparki ale taki kozak to napewno nie jestes ?? :decayed: :decayed:

takie coś :polew:

proszę cię .Weż kop na budowie . Kierownik mówi ci dawaj śmiało tu nic niema , a tu nagle TP, gaz i prąd obok 20 cm wyżej niż powinny być :decayed:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:05_________________________________________________

albo ja albo ktoś ode mnie codziennie jest na bulwarze na prawde żadko żeby nikogo nie było i nikt nic nie wspominał że było 70 autek wiec chyba plota

pewnie tak , też tak pomyślałem bo kto jak komu jak komu ale chyba 70 autek OOOO w jednym miejscu byśmy nie przeoczyli :wink4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:00_________________________________________________

:tongue4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 19:46_________________________________________________Dziadek pyknij spyfoto beemdablju :kox:

nie mam kiedy bo teraz szybko ciemno a pozatym brudas już :decayed: przyjadę na spota ale za tydzień dopiero chyba co? Adaś!! gdzie plan?

plan będzie

nie wstydź sie przecież sami swoi , a dokładki masz pewnie dobrze pomalowane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to jets bo kumpel pracuje taka maszyna jakas WR sie nazywa :naughty: to nie razy opowiada panie nie ma nic?? nie nie beben mozesz smilao na 40 cm a tam jeb nielegalne podłaczenia pradu i ciagnie 3 slupy za soba :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to jets bo kumpel pracuje taka maszyna jakas WR sie nazywa :naughty: to nie razy opowiada panie nie ma nic?? nie nie beben mozesz smilao na 40 cm a tam jeb nielegalne podłaczenia pradu i ciagnie 3 slupy za soba :decayed::polew:

hehe, u nas jak tą E7 robią to już całe Pasłękowo dwa razy bez neta z TP było bo światłowód porwali :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam narazie tylko fotki z ogłoszenia:

mRzz0.jpg

mREyi.jpg

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:16_________________________________________________Ty Patryk a skąd ty tego mietka wytrzasnąłeś? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:34_________________________________________________Ale mietek wart tej kasy naprawdę . Moje audi w takim stanie nie jest :kox:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:35_________________________________________________

Mam narazie tylko fotki z ogłoszenia:

mRzz0.jpg

mREyi.jpg

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:16_________________________________________________

kosa jak dla mnie ,a Agnieszka :kwasny::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:34_________________________________________________Ale mietek wart tej kasy naprawdę . Moje audi w takim stanie nie jest :kox:

kupiłbym bo zawsze chciałem mieć starego mietka, no ale to narazie marzenia jeżeli chodzi o drugie auto do dłubania :confused4:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:40_________________________________________________

kosa jak dla mnie ,a Agnieszka :kwasny

no te felgi szału nie robią ale na zimę jak znalazł. Na wiosnę muszę coś bardziej rzucającego się w oczy znaleźć..,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zenon or bizenon :mysli: a w srodku jak ??

bizenon...

w środku muszę zrobić jakieś zdjęcie bo to co było w ogłoszeniu to kupa :kwasny:

Z takich interesujących rzeczy ma:

- skórę + grzanie stółków

- navi - choć płyta tylko na EU zachodnią ale już się wziąłem za poszukiwania wschodu :decayed:

- uruchamianie bez kluczykowe tzn przycisk start&stop

- klima auto bo nie wszystkie mają :confused4:

- tempomat

- czujnik deszczu i ponoć zmierzchu ale nie wiem jak to działa bo też xenon w dzień świeci ( może słabiej czy jaki grzyb?)

Chyba all bo przecież nie napiszę o wspomaganiu kierownicy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej... na forum A4 jesteście... przecież ten paździoch to nawet nie jeździ pewnie :wink4:

a serio to z wyglądu nawet nawet... tylko fotki chyba przekłamują bo coś proporcje dziwne... no ale znamy model więc wiadomo - a może ja rano zaspany :wink4:

takimi to już chyba dresy nie jeżdżą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek ale ładne auto masz, tak z ciekawości za ile puściłeś A4?

aaaa ile taka Buma kosztje?

a4-ka poszła za 42,500 a do tej trza było prawie 18 dorzucić :confused4: ale nie mów nikomu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...