Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam by pasowało ... ale może lepiej przełożyć na środę na 18ą?

No właśnie środa też mi nie pasuje bo rehabilitacja z laskami, sorry że tak truje ale jedyne rozwiązanie to byłoby o 17 w czwartek no chyba że jutro no ale to pewnie reszcie też nie bardzo będzie bo "szybki" termin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

mi to obojętnie oprócz piątku ;) btw. może ktoś kto ma Vag-a by mi auto sprawdził na spocie bo zyje w niepewności cały czas :confused4:

z tym to nie ma problemu tzn Vagiem. Ktoś na bank będzie miał...a co do godziny to może jakieś głosowanie zrobimy kto może a kto nie na 17 w czwartek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co Adaś może wstaw godz. 17 w planie spotów i zobaczymy co jeszcze Patryk i Grzesiek napiszą...no i Kamil bo w sumie jego furkę mamy oglądać :naughty:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 13:28_________________________________________________Ok. Kamil może też na 17 więc większość może jak narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mi wczoraj odmowila posluszenstwa :thumbdown: padl mi akumulator jak zmienialem kola na zimowe i mialem radio wlaczone, w sumie slaby aku mam w niej 12v 55Ah 420A, jesli przetrwa ta zime i dam rade dojechac na nim spowrotem do anglii to zmienie chyba na 780A bosha :mysli: jakas roznica bedzie? zna sie ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tu czwartek na 17-ą.

grzesiu nie kombinuj dobra ... zapodasz za duży i aternator ci go nie będzie podładowywał w pełni szybko się zasiarczy i padnie szybciej niż o mniejszej pojemności. Sprawdź kody na wlepce tam podana jest wartoś akumulatora jak pamiętam i takiego szukaj, dobrze wybrać z "dobrym" prądem rozruchowym a z pojemnościa nie szalej.

W E-gu otanio ci się mocno ogłaszają (w necie również) także wal do nich bo chyba cena nie jest zła:

http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=832823&ns0=0&n2=0&zaa=0&id_kat=57&fot=0&rodzaj=0&fir=0&lw=1&slw=&cmin=&cmax=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde od razu inna cena tutaj to 120f i w gore czyli ponad 500zl, chyba skusze sie w egu cos wezme w takim razie :mysli:

ja patrzylem wlasnie na cos w ten desen BOSCH SILVER S5 77ah/780A tylko nie pamietam czy dokladnie ten ale wg katalogu ten co ogladalem pasil do mojej a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam masz link do doboru aku.

ja bym sprawdził z tym jak fabryka auto wypuściła ale ten S4 60Ah 540A powinien wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Eg gościu oferował mi BOSCHA przez telefon zjechał na 400ziko wydaję mi się że warto

http://allegro.pl/akumulatory-bosch-85-ah-800a-s5-gdansk-elblag-wysy-i1346524305.html

a pro po wklejki to u mnie powinien siedzieć 64Ah :polew: chyba że mój to wersja na AFRYKĘ gdzie nie ma takich mrozów co u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akumulatorów to w aucie rodziców - fiat brava od nowości do zeszłej zimy siedział jeden aku - centra, czyli nie poddał się przez 10 lat :D. Auto zawsze stało pod chmurką. Pewnie pochodził by jeszcze rok, ale zdarzyło mi się go rozładować kilka razy do zera niechcący ;) Nie wiem jak teraz z jakością centr, ale tamten był super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek a widział ty to:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172673.0

może do twego białaska cos podejdzie?

fajne siedzenia ale nie za tą kasę

dokladnie :thumbdown: juz widzialem duzo ma fajnych rzeczy, ale na swieta troche sie splukalem wiec lipa, nie wiem czy na ten okres jeszcze felg sobie nie odpuszcze, bo w tych swoich letnich mam z 7-8mm bieznika wszedzie i troche mi ich zal, poza tym do obcierania na tych kraweznikach sa dobre :decayed: , plan na poswieta to raczej kupno nowego kompa, bo laptop mi sie sfajczyl :wallbash: , oraz kupno nikona d90 :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze zagadac i tak ze starszym on bral do swojej bosha tez od kogos i 300stowki dal :przebiegly:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 16:41_________________________________________________na zlocik postaram sie swoja wpasc 30tego ale nie obiecuje bo nie wiem jak na warsztat wpadne, jak cos starszego bede mam nadzieje ze ktos sie pojawi wtedy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam godzina odpowiada :)

Grzesiek a widział ty to:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=172673.0

może do twego białaska cos podejdzie?

:kox: takie pod choinkę możecie mi kupić :cool1:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 16:42_________________________________________________

780A bosha

do benzyny :mysli: nie za duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam godzina odpowiada :)

No to co ustalone chyba, 17.00 w czwartek. Mam nadzieję że Grazny też znajdzie czas bo widzę że parę autek się szykuje na spocik jak nigdy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...