Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jak panowie odpalanko w te mrozy :) Mi na szczęście na dotyk, choć dla aku to chyba ostatnia zima bo przy kręceniu resetuje mi się przebieg km...

Kupiłem 5 nowych świec BOSCHa, nowy akumulator i pali jak talala bez żadnych uszlachetniaczy do paliwka :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Zaraz wiosna aty świece kupujesz ? Znając ciebie zaraz sprzedasz na Ukraine zieleniaka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnio mój brat wypuścił się audi w trasę i na odcinku 130 km pociągnęła prawie 20 litrów :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja wypuszczam się do miłomłyna w następną sobotę to sam sprawdzę.

całe szczęście ropę mam za darmo :naughty: :naughty: :naughty: więc nie bardzo to odczuwam.

chłopaki a waszym zdaniem ile ta moja padlina jest warta?? sam już nie wiem ile ją wystawić. :mysli: :mysli:

chciałbym żeby chociaż w miarę trochę mi się kasa zwróciła, którą niepotrzebnie wrzuciłem.

Opisz furmanke to ci powiem,i oczywiscie wady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warta tyle ile ktoś będzie chciał zabulić :). Nie ma co się o wadach rozpisywać, musi trafić na swojego amatora. Jeżeli nikt nie dzwonił to znaczy że cena za wysoka, obniż o tysiaka np. Ostatnio w egu była za 8800 do rejestracji 1.9 tdi 90 km z klimatronic, maska do malowania, ale naprawdę na zdjęciach wyglądała nieźle, środek zadbany, rocznik 95. Jak odpicujesz swoją ja bym szukał szczęścia za powiedzmy 8 tyś. Nie ma co ukrywać jakaś super sztuka to nie jest i sam zresztą o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: Wez jaj nie rob,ja sprzedalem wgrudniu a4 srebrna w sedanie AFN bez klimy,elektryka,fis,tempomat,alu 16 za 11.W styczniu mialem automata afn climatronik,elektryka,w avancie ale stan naprawde igielka.I sprzedalem za 10.w sedanie za 90koni kolo 10 mozna dostac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej - ja bym jej za 10 nie kupił, Ty myślę że też nie jak byś ją zobaczył. Nie wiem za ile ją kolega ogłosił, ale jak przeczytałeś chętnych nie było za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej - ja bym jej za 10 nie kupił, Ty myślę że też nie jak byś ją zobaczył. Nie wiem za ile ją kolega ogłosił, ale jak przeczytałeś chętnych nie było za dużo.

tez racja sa samochody i szroty:)Moze bielik daj link do ogloszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem za ile ją wystawił bielik, ja bym na razie zjechał może z 1000 z ceną, podpicował, dał nowe zdjęcia i nowe ogłoszenie żeby nie było widać że to to samo auto, dobre zdjęcia, dobra bajera i da się sprzedać.

Szrot nie szrot, musi się znaleźć ktoś komu się spodoba.

Ja mam duże wymagania co do auta, więc moim zdaniem nie ma się co kierować, ale mam kumpla który co auto to gorsze kupuje, większość powypadkowych podpicowanych szrotów :) ale tak to jest jak ktoś jest podatny na bajeczki sprzedawców :P. Dlatego bielik jest nadzieja, wystarczy że trafisz na kogoś takiego jak mój kolega :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech da mi ja każdy sprzedam po ciemku bez oglądania :decayed: :decayed: :decayed:

Krzysiu wieczorem jestem u Ciebie hehe.

Do soboty wyrobisz się ze sprzedażą??

Dzisiaj wieczorem postrugam ogłoszenie jeszcze raz i podam Wam linka.

Aż dziwne że nikt z Was jej na necie nie przylukał. :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne że nikt z Was jej na necie nie przylukał. :mysli: :mysli:

jak to nie na portel.pl była :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kojarze ja marchewkowy metalic??? Kiedys znajomy byl jej wlascicielem(przez krotki czas),nie kupiles jej od handlarza??Chyba ze kupiles juz od jeszcze kolejnej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem :)

O to ty do niej masz ori 16 alusy ?

Może chcesz pogonić :P

Jak wystawiłeś za 10500 wystaw teraz za 9900 zdjęcia ładne szkoda że nie z śniegiem, wiesz jak ludzie patrzą - sobie myślą pewnie od jesieni nie może sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiesz jak ludzie patrzą - sobie myślą pewnie od jesieni nie może sprzedać.

dobrze gada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wiesz jak ludzie patrzą - sobie myślą pewnie od jesieni nie może sprzedać.

dobrze gada :good:

Czyli tak jak w zyciu 1 wrazanie :decayed: najwazniejsze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda była na portelu i była na otomoto.

vauxhall- kupiłem ją od gościa który posiadał ją od 2006 roku, taki starszy facet.

tak właśnie myślałem żeby zrobić zdjęcia w zimę ale jakoś tak nie poszło. lepiej będzie jak felgi do niej zostawie nowemu nabywcy chyba bo tak trochę lepiej. ale będę Wiktor o tobie pamiętać. jak nikt się nie będzie o nie bił to zostawie dla ciebie.

przed chwilą gościu proponował mi zamianę na golfa 3 + dopłata i tak się zastanawiam. dla mojej doroty jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja będe swojego chyba rok sprzedawał :naughty: ,jak Łukasz się tyle męczy :przebiegly:

swojego to lepiej zezłomuj :naughty::przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...