Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A kiedy byś chciał działać - przed Kaletką jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

A kiedy byś chciał działać - przed Kaletką jeszcze?

jeżeli jest taka możliwość choć pogoda nie dopisze .Aha i czy twoje narzędzia wystarczą bo ja nie mam wcale :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zacząłem rezać klimę ;) wywaliłem dzisiaj całą dechę i teraz mam taki industrialny wygląd wewnątrz auta :P jak zdążę wstawię jeszcze dzisiaj nagrzewnicę z obudową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziem rwać :naughty:

ja nie dawno też wymieniałem z tyłu amory i w bagażniku szukałem mocowań :no: nic z tego były(są) odkręcane od strony nadkola, no chyba że jutro oblukamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale chyba będzie podobnie jak w avancie.

Odkręcasz na górze od środka auta, odkręcasz na dole i po wyjęciu nawet ściągasze nie powinny być potrzebne bo sprężyny sa niewiele ściśnięte - tylko najlepiej w dwie osoby rozmontowywać kolumnę

Może w jakiś dzień się umówimy i ogarniemy temat a amorki wymieniam wszystkie cztery i są kompletne ze springami -30 :rolleyes:

Jak nie zamierzasz ich rozpinać to możemy podziałać - daj znać na PW jak byś chciał się ustawić.

Oblukałeś czy ich stan jest OK - gumy osłony itp. itd.

Będziem rwać :naughty:

ja nie dawno też wymieniałem z tyłu amory i w bagażniku szukałem mocowań :no: nic z tego były(są) odkręcane od strony nadkola, no chyba że jutro oblukamy :naughty:

No i tu jest różnie: B5 Avant ma od wewnątrz, B6 Avant od nadkola mówiąc o tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zacząłem rezać klimę ;) wywaliłem dzisiaj całą dechę i teraz mam taki industrialny wygląd wewnątrz auta :P jak zdążę wstawię jeszcze dzisiaj nagrzewnicę z obudową :)

i tak wygląda jak mój http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.1478561533169.2065205.1507690849[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 17:15_________________________________________________

Nie wiem ale chyba będzie podobnie jak w avancie.

Odkręcasz na górze od środka auta, odkręcasz na dole i po wyjęciu nawet ściągasze nie powinny być potrzebne bo sprężyny sa niewiele ściśnięte - tylko najlepiej w dwie osoby rozmontowywać kolumnę

Może w jakiś dzień się umówimy i ogarniemy temat a amorki wymieniam wszystkie cztery i są kompletne ze springami -30 :rolleyes:

Jak nie zamierzasz ich rozpinać to możemy podziałać - daj znać na PW jak byś chciał się ustawić.

Oblukałeś czy ich stan jest OK - gumy osłony itp. itd.

Będziem rwać :naughty:

ja nie dawno też wymieniałem z tyłu amory i w bagażniku szukałem mocowań :no: nic z tego były(są) odkręcane od strony nadkola, no chyba że jutro oblukamy :naughty:

No i tu jest różnie: B5 Avant ma od wewnątrz, B6 Avant od nadkola mówiąc o tyle.

ważne ze nie ciekną za tą cene kokosów się nie spodziewałem . A chce doprowadzić autko do stanu żeby bez problemu sprzedać .Amorki sa jeszcze elektryk , zawiecha i do żyda :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kunsztowne trunki zabieracie ze sobą do Kaltki ????

O której i gdzie zbiórka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kunsztowne trunki zabieracie ze sobą do Kaltki ????

O której i gdzie zbiórka?

:mysli: sam nie wiem chyba nie pije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kunsztowne trunki zabieracie ze sobą do Kaltki ????

O której i gdzie zbiórka?

:mysli: sam nie wiem chyba nie pije

:decayed::polew::D:nabijasie::lol1::buhaha:

Ja ostatnio lepiej się czuję po wysokoprocentowym specyfiku i rano tak nie "wysusza" ... chyba że dla wygody na chmielowym się stanie.

Z ustawką to w sobotę raczej do południa by skorzystać coś z tej soboty, jest też opcja że w piątek polecimy do kuzyna pierw to wówczas przyjadę do Kaletki od innej mańki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tym razem zabieramy kluski z nami - rozniosą ten ośrodek ;):polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak myślałem żeby się na 10tą ustawić... ładnie ma być... dojedziem przed 12tą... kocyk i opalanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak myślałem żeby się na 10tą ustawić... ładnie ma być... dojedziem przed 12tą... kocyk i opalanie :cool1:

i dawkowanie preparatów... :naughty:

Chyba nie ma co liczyć na upały - szkoda :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak myślałem żeby się na 10tą ustawić... ładnie ma być... dojedziem przed 12tą... kocyk i opalanie :cool1:

i dawkowanie preparatów... :naughty:

Chyba nie ma co liczyć na upały - szkoda :kwasny:

to w sweterku poleżę :wink4:

pogadamy na spocie zresztą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj nie będzie. Musze ogarnąć inne rzeczy jeszcze.

W sobotę tylko nie zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to który tam wczoraj poległ na Płk. Dąbka? bo nie pamiętam nicka niestety a autko podobno niestety pokiereszowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to który tam wczoraj poległ na Płk. Dąbka? bo nie pamiętam nicka niestety a autko podobno niestety pokiereszowane...

a co gdzie? jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to który tam wczoraj poległ na Płk. Dąbka? bo nie pamiętam nicka niestety a autko podobno niestety pokiereszowane...

cos więcej .... od nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...