Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

kroliek dochodzą do mnie słuchy, że katujesz mi audi :baseball:

byłą audi :decayed:

no sam widziałem jak ostatnio dał się przejechać takiemu burakowi z Bm-ki :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

masakra z tymi cenami...

w zeszłym roku pamiętam że się wkurzyłem że mam 2 komplety felg i płacę jak za zboże... skasowali chyba z 90 czy 100zł (bo coś tam gmerali przy jednej oponie)

w tym roku przekładka na alusach + dziurka w jednej oponie z wyważeniem wszystkiego i to na nowym sprzęcie (z tego co widziałem) 80zł :shocked:

także jakby ktoś chciał to polecam wulkanizację na terenie gazowni (Czerniakowska - przez szlaban i w lewo)... nie dość że wszystko ładnie, tanio, nowy sprzęt (nastawiony na 5gram - nie tak jak u innych) to jeszcze takie szczegóły jak nowe folie do opon, sprawdzanie wysokości bieżnika (nikt mi tego nigdy nie robił), czyszczenie swoich brudów z felg po założeniu, kawkę można wypić, właściciel do pogadania... ogólnie wyczuwalne szanowanie klienta

z minusów to brak maszyny do mycia i brak możliwości zajarania (teren gazowni) :naughty:

a jak ktoś się uprze to przekładkę zrobi za 60zł bo tyle mi policzyli (na hasło "Poczta" chociażby)

ogólnie cennikowo szczegóły:

wymiana kół z wyważeniem 70zł

wymiana opon z wyważeniem na alusach 80zł (ja dałem 60zł)

naprawa dziurki 20 - 35zł w zależności od umiejscowienia i wielkości.

Wydaje mi się że koleś z dofinansowania otworzył jako bezrobotny... działają jakieś 1,5 roku - w każdym razie polecam.

PS: w PKSie też mają przekładki po 60zł :wink4: trochę za dużo tych wulkanizacji na mieście widać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny masz rację typy są w porządku zajmują się też mechaniką zakład nazywa się WIZUS

prywatnie zajmują się OFFROADem jak by ktoś miał takie ciągoty :decayed: to może z nimi po bajerować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny masz rację typy są w porządku zajmują się też mechaniką zakład nazywa się WIZUS

prywatnie zajmują się OFFROADem jak by ktoś miał takie ciągoty :decayed: to może z nimi bobajerować

no racja... stało tam jakieś cudo na oponkach terenowych :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dbaj dbaj bo warta tego jest dziewuche zawsze znajdziesz a taką lale już nie :decayed::tongue4:

ja miałem cały pakiet na 200KM ale nie zakładałem a można było ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze sentyment został :naughty:

nie dziwie się mu , jak bym miał taka dojebaną furę to bym nie sprzedał ale przycisnęło kolegę i sprzedawał ze łzami w oczach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom...

tylko trzeba było włożyć do auta bo leżało w domu:

recaro

pakiet 200PS

felgi 17 cali

navi

carbon

itd.

było mineło

trochę przycisneło a trochę nie mogłem inaczej zakombinować byłoby też dobrze ale wyszło jak wyszło

następne też będzie audi tylko jeszcze nie wiem kiedy i w jakiej budzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę zakombinować dystanse do czanulki ;), jakieś 10-12mm żeby kapsle z tyłu założyć. Do wymiany jest też przepływomierz ale to drobnostka. Chcę zebrać wszystko (sprzęgło -mam, przepływomierz-w ciągu tyg będzie, turbina AWX-jak najszybciej) i zawieźć pod koniec miesiąca na kompleksową robotę do Roberta, niech robi co do niego należy :).

_________________________________________________

Tak z innej beczki, mam pytanie do kolegów. Czemu mi nie rośnie liczba wiadomości znajdująca się w informacjach przy użytkowniku na lewo? TO jest liczba postów prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

Tak z innej beczki, mam pytanie do kolegów. Czemu mi nie rośnie liczba wiadomości znajdująca się w informacjach przy użytkowniku na lewo? TO jest liczba postów prawda?

tylko dział techniczny się liczy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jak jestes rózowa landrynka :polew: piszesz czesc albo witamy w dziale newbie i posty leca setkami :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor oleje przyszły dopiero dziś więc jutro będę miał je w EB. to się trza jakoś zgadać...

dziś patrzyłem... Motul specyfic + filtr oleju Mann = 148zł... rzeczywiście tanio maja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiktor oleje przyszły dopiero dziś więc jutro będę miał je w EB. to się trza jakoś zgadać...

dziś patrzyłem... Motul specyfic + filtr oleju Mann = 148zł... rzeczywiście tanio maja :wink4:

dzik niby pisze że jak się gdzieś znajdzie taniej to on przebija :naughty: ale ja to zobaczyłem jak już zamówiłem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko mi się nie spieszy, jeszcze z tysiączka mam zamiar zrobić na tym co ma teraz ;).

Może za tydzień na spocie co by nie wozić niepotrzebnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0c1ca5e84857073c2cca5ba99c7b68d5.jpgDZIURA W BUDŻECIE [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 18:58_________________________________________________

http://www.wiocha.pl/31458,Boski_Alvaro_i_jego_dziunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...