Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Kiera pochodzi chyba z A3. Poprostu komuś się sportowa spodobała a nie ta patelnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Przebieg przebiegiem, każdy jest kręcony i na to nie patrze. Chodzi mi o ogólny stan auta.

PS. Panowie, o której jutro będziecie go badać? Ojciec ok 14 będzie w Płocku oglądał avanta, więc jakby ten okazał się wart, to bym go zawrócił jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planuję być jutro... :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 21:06_________________________________________________

Grazny wsio ryba jaki to silnik.

To tylko kabinówka.

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Panowie, o której jutro będziecie go badać? Ojciec ok 14 będzie w Płocku oglądał avanta, więc jakby ten okazał się wart, to bym go zawrócił jeszcze ;)

18[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 21:09_________________________________________________Petlik daj znać czy mamy go o tej 18 oglądać czy będziesz brał tego z Płocka żebyśmy niepotrzebnie gościa nie ciągali :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie ktoś dzisiaj???? :mysli:

no będziemy, będziemy i będziemy najprawdopodobniej obczajać a4-ke no ale to się jeszcze zobaczy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale na spota przyjeżdżajcie - ja tak na 30-40 min wpadnę bo do domu trza spadać z małymi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie liczcie za dużo obowiązków przed świętami :wink4:

u mnie to samo....

nie wiem skąd ktoś wymyślił dziś termin ... termin już dawno ustawiałem tak by wypadł po świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd ktoś wymyślił dziś termin ... termin już dawno ustawiałem tak by wypadł po świętach.

ty to do wszystkiego potrafisz się przyczepić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek no powiem Ci że w Mk też pipką wieje... Ni cholery nic nie idzie rozkręcić... Wysyłałem kilka razy PW do wszystkich z Mk i okolic i ptaaaszek :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że teraz święta, obowiązki itp ale u nas tak od 2 miechów już na spotach nikt się nie pojawia - z tymi co przyjeżdżają śmiejemy się że spoty audi a przyjeżdża, vectra, skoda i na zmianę b5/b6 i to by było na tyle :kwasny: zobaczymy może na wiosnę będzie lepiej :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 08:58_________________________________________________Wesołych świąt :naughty:

13-1-jpg?1324673547478

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...