Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

cabrio se strzel :grin::banan:

---------- Post dopisany 29-06-2014 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2014 at 13:10 ----------

patryku zapodaj sobie cysternę ( b3) i będziem razem w wekendy śmigać na matkę rosiję.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

cabrio se strzel :grin::banan:

---------- Post dopisany 29-06-2014 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2014 at 13:10 ----------

patryku zapodaj sobie cysternę ( b3) i będziem razem w wekendy śmigać na matkę rosiję.:wink:

A co Ty już zrobił papiery i śmigasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero się szykuję. 2 dni temu znalazłem w końcu swój paszport i jak na złość okazał się nieważny. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

takie śmieszne tak??

Wg mnie bardzo :) kiedy ty chcesz na wschod jezdzic, jak w wolnym czasie bedziesz dzidzie bawic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wekendy. ja chcę raczej na własne potrzeby śmigać.

mały jak narazie będzie jadł i spał więc czas będzie. jeszcze nawet na ryby trochę czasu znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jechać chłopaki tłumik zrobić??? w małym mi całkiem odpadł w sobotę. a w sobotę merca od mechanika odebrałem po 3 dniach, kupa kasy zostawiona i tu jeszcze mały się zesrał. jak nie urok to sraczka. :facepalm:

patryk ty się zastanów poważnie nad drugim autem.:wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Obys znalazl :)

pewnie i masz rację. życie pokaże :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos zebrać się nie mogę . Teraz często będę na noc w pracy zostawał to znowu olałem poszukiwania :kwasny: , ale mam parę namiarów w Gdyni to podjade oblukać auta

---------- Post dopisany 02-07-2014 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 20:51 ----------

Kupiłem fiata :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos zebrać się nie mogę . Teraz często będę na noc w pracy zostawał to znowu olałem poszukiwania :kwasny: , ale mam parę namiarów w Gdyni to podjade oblukać auta

---------- Post dopisany 02-07-2014 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 20:51 ----------

Kupiłem fiata :facepalm:

126p? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: prawie

sejczento :grin: jak w to wsiadłem kurfa ,myślałem że mnie ktoś w klatce zamknął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem fiata :facepalm:

Trzeba opic :decayed:

i kto jest menel ...

A kiedyś twierdziłem inaczej ? :decayed:

Haha

Żadne haha tylko przyjedz na porządną dzielnie wieczorkiem i pokaz to cudo :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbieram bo na pobranie kasy juz za późno było . Jeszcze koleś mechanik loknie ostatecznie bo Agnieszka się uparła , choć czego się można spodziewać po 14 letnim fiacie . Rdzy nie ma ,a w środku jak po wojni:grin: . Na portelu jest ogłoszenie Białasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odbieram bo na pobranie kasy juz za późno było . Jeszcze koleś mechanik loknie ostatecznie bo Agnieszka się uparła , choć czego się można spodziewać po 14 letnim fiacie . Rdzy nie ma ,a w środku jak po wojni:grin: . Na portelu jest ogłoszenie Białasa

ten z wytryskiem elpidżi ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu bez klimy :decayed:

Adam !?!?!?! po kiego wybrałeś najciaśniejsze miejsce na parkingu, jak połowa parkingu wolna !?!?!? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu bez klimy :decayed:

Adam !?!?!?! po kiego wybrałeś najciaśniejsze miejsce na parkingu, jak połowa parkingu wolna !?!?!? :facepalm:

Adam chyba szuka jelonka na lakierowanie bo aparacik poszedł w ruch co? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...