Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Buuu bez klimy :decayed:

Adam !?!?!?! po kiego wybrałeś najciaśniejsze miejsce na parkingu, jak połowa parkingu wolna !?!?!? :facepalm:

Adam chyba szuka jelonka na lakierowanie bo aparacik poszedł w ruch co? :wink:

Mam już kilka fotek znaszego parking i generalnie kiedy jest taka sytuacja parkingowa zawsze je robię ... ale k**wa głąby są ślepi i linii nie widzą, by stanąc równo mają poblem

  • Odpowiedzi 12,3 tys.
  • Wyświetleń 421,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Patryku drogi ja nie Bartłomiej :decayed:

Opublikowano

Bartek to Bartek :grin:

Opublikowano
Bartek to Bartek :grin:

:doh::wink:

Opublikowano

Teraz mam wyjebane 3 tyg. urlopu

Opublikowano

Mozba stawiac w poprzek [emoji1]

Opublikowano

Dzisiaj pierwsza trasa Białasem :facepalm: brak klimy :facepalm: 32 st.celsiusza :facepalm: okno otwarte cały czas :kwasny: ale na na stacji zdziwienie 31 pln. w obydwie strony :banan::decayed:

Opublikowano
Dzisiaj pierwsza trasa Białasem :facepalm: brak klimy :facepalm: 32 st.celsiusza :facepalm: okno otwarte cały czas :kwasny: ale na na stacji zdziwienie 31 pln. w obydwie strony :banan::decayed:

ciesz sie ze biały , pomysł jakie piekło by było w czarnym bez klimy

Opublikowano

To ile Ci spalil na 100?

Opublikowano

gaz 2,53 za litr to se policz :decayed:

Opublikowano
gaz 2,53 za litr to se policz :decayed:

A skad my mamy wiedzieć ile ty tam masz km , moze jeszcze gdzies na dziewczynkach byłeś :wink:

Opublikowano

Patryk ja to samo przeżywam. też biały i bez klimy. co prawda mam bliżej do pracy ale też cierpię :wink:

ale przy teraźniejszych cenach paliwa to powiem krótko: NIECH ŻYJE LPG !!!!!:decayed:

Opublikowano
Patryk ja to samo przeżywam. też biały i bez klimy. co prawda mam bliżej do pracy ale też cierpię :wink:

ale przy teraźniejszych cenach paliwa to powiem krótko: NIECH ŻYJE LPG !!!!!:decayed:

:naughty::naughty:

Bartuś 198 km w obydwie strony :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Aha jeszcze jedno jak fajnie się jedzie razem z dużymi autami :decayed: non stop 90 ,a nie lewym 120/40 i hamowanko do 60 :grin:

Opublikowano

Jak jazda za tirem to bez szalu ;)

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Ktora generacja gazu ? jedzie to ? czy tak srednio ? bo jesli zbyt uboga dawka to chooj go niedlugo strzelic moze, zreszta za bogata to tak samo :D

Opublikowano

Mija pierwsza instalacja to skąd mam wiedzieć . po statku podjade na mały przegląd to się okaże

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

Mi się tam nie spieszy . Jak wyjade o 15 to jestem 16 20 w domu

Opublikowano

Zapodaj zxdjecie spod maski :)

Opublikowano

Jutro bo dzisiaj juz mi się nie chcę

Opublikowano

To dobranoc :)

---------- Post dopisany 11-07-2014 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2014 at 21:14 ----------

4 dni bez posta :facepalm:

Opublikowano

z dnia na dzień coraz gorzej. :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.